בניית אתרי וורדפרס – למה משתלם להשתמש בוורדפרס?

בניית אתרי וורדפרס – למה משתלם להשתמש בוורדפרס?

אחת הפלטפורמות האהובות ביותר לצורך בניית אתרים, היא וורדפרס. מדובר על פלטפורמה שקיימת כבר קרוב לשני העשורים, ועם הזמן היא הפכה להיות הפלטפורמה המובילה לבניית אתרים הן עבור בתי עסק, כלי תקשורת, אתרי מכירות, אתרים ציבוריים ועוד.

הייחוד של בניית אתרי וורדפרס הוא בכך שמדובר על מערכת קוד פתוח. כלומר, המערכת עצמה נבנית על ידי החברה שמציעה אותה למכירה אך כל מתכנת יכול להוסיף תוספים שונים ולהציע אותם לקהל הרחב. לכן אפשר לייצר מגוון רחב של פלטפורמות עיצוב, פלטפורמות אתרים, תוספים לשימוש באתר ועוד.

מערכת וורדפרס נחשבת למערכת הפופולארית ביותר כיום, הן בזכות העובדה שהיא מאוד פשוטה וקלה לשימוש, והן בזכות העובדה שלהבדיל ממערכות אחרות כל אחד יכול להשתמש בה, להתקין אותה ולבנות עליה אתר אינטרנט כפי שהוא רוצה. במילים אחרות, כל אחד יכול להשתמש במערכת כפי שהוא רואה לנכון.

מדוע משתלם לבחור ולא במערכות אחרות?

ראשית, מערכת וורדפרס מציעה לנו שיטה מאוד פשוטה ונוחה לבניית אתרים. כל מה שעלינו לעשות, זה לרכוש את המערכת, לחבר אותה לשרת אחסון, לקנות דומיין, ולהתחיל לעבוד עליה. שיטת העבודה היא פשוטה ולא דורשת מאיתנו ידע בתכנות, כתיבת קוד וכדומה.

שנית, המערכת מאפשרת לנו לבצע שינויים לא רק מבחינת תוספות או דברים דומים, אלא אנחנו יכולים לשנות את העיצוב של האתר בצורה מאוד פשוטה ונוחה. כך ניתן לשדרג אותו כפי שאנחנו רואים לנכון.

שלישית, מדובר על מערכת שהיא מבוססת בלוגים, כל שיטת העבודה היא מאוד קלה, זמינה, אנחנו יכולים לנהל את האתר מכל מקום, בכל זמן, וקל מאוד להעביר אותו מסגנון עיצוב אחד לשני. לא במקרה האתרים הגדולים בעולם מבוססים על מערכת זו.

כתוב/כתבי תגובה