כתיבת פוסטים לפייסבוק – הרבה יותר ממה שאנחנו חושבים

כתיבת פוסטים לפייסבוק – הרבה יותר ממה שאנחנו חושבים

מרביתנו חוטאים פה ושם ולעיתים כמה וכמה פעמים ביום בכתיבת פוסטים בפייסבוק. יש מי שכותב על חייו האישיים, יש מי שכותב על פוליטיקה וחברה, מוזיקה, ספורט, פוסטים שנונים על המציאות ועוד. לעיתים אנחנו מוסיפים להם תמונות, לעיתים סרטונים, מפרסמים ומחכים שאנשים יגיבו לנו בלייק או בכל צורה אחרת.

אך כתיבת פוסטים לפייסבוק מטרתה לא רק לפרסם דברים אישיים או דברים שאנחנו תופסים כבעלי חשיבות. יש לה גם מטרה אחרת. הרבה פעמים אנחנו נפרסם פוסטים לצרכים מקצועיים, שיווקים ופרסומיים.

אם אנחנו לא מחזיקים עמוד עסקי משלנו, אז נעשה זאת מתוך כוונה לפרסם פוסטים בין החברים שלנו או כל מי שיכול לראות את הפרסום במטרה לעורר בהם עניין. אם יש לנו עמוד עסקי, אז נוכל להחליט האם הפוסט יהיה רגיל, כלומר בפרסום סטנדרטי או בפרסום ממומן בעלות כזו או אחרת. אז נוכל ליהנות מחשיפה רבה יותר ובוודאי הרבה יותר ממוקדת על פי סוג הקהל אליו אנחנו פונים.

כיצד כותבים פוסט בצורה נכונה

בעיקרון, כתיבת פוסטים לפייסבוק צריכה להיות כתיבה שיווקית. אנחנו צריכים לחשוב על הגולש שייתקל בפוסט ומה יעורר אצלו עניין, מה יגרום לו לא רק לעשות לנו לייק אלא לבצע פעולה ממשית. בין אם זה אומר להיכנס לפוסט ולבצע רכישה או הזמנה של מוצר ושירות, ובין אם זה אומר ליצור איתנו קשר, להגיע אל העסק שלנו או כל דבר אחר.

חשוב להבהיר, עלינו לשים לב לכללי הפרסום של פייסבוק על מנת שהפוסט יזכה לחשיפה גדולה, וכן אנחנו צריכים להקפיד שהפוסט יכלול תמונות, סרטונים ודברים אחרים שיכולים לעורר עניין ולמשוך תשומת לב אצל הקהל שלנו.

 

המידע באדיבות טייפר אסטרטגיה ותוכן

כתוב/כתבי תגובה