קניית קישורים

קניית קישורים

רבים שואלים מה זה קניית קישורים וכיצד פעולה זאת אכן תורמת לכל הקשור אל קידום אתרים. במאמר זה נספק רשימה חשובה ביותר בה נפרט אודות כל היתרונות של שירות זה וכיצד הדבר מתבצע. קריאה נעימה

מהם קישורים?

קישור הוא LINK. כלומר, אותו אמצעי אשר יאפשר לגולש לעבור מדף אחד לדף אחר, אם בתוך האתר עצמו או לאתר אחר. במאמר זה נעסוק בהחלפת וקניית קישורים חיצוניים. כאן, המקדם או בעל האתר יקבל קישור לאתר שלו מאתר רלוונטי זה או אחר ובהתאם הוא יידרש להוציא קישור מתאים מהאתר המרכזי שלו או מאחד מאתרי התמיכה שלו.

קישורים – על מה מדובר?

מושג בלתי נפרד מתהליך קידום אתרים אורגני הוא 'החלפת קישורים'. קישורים חיוניים לקידומו של האתר במנוע החיפוש של גוגל ולכן החשיבות שלהם גבוהה. קישורים חזקים ונכונים בהם יעשה שימוש בתדירות הנכונה יובילו לקידומו של אתר האינטרנט והגדלת התנועה לאתר.

נכון להיום על מנת להשיג קישורים איכותיים חשוב לבדוק לפרטי פרטים את הקישור המוצע, לראות האם מדובר על קישור מאתר רלוונטי המדורג גבוה או לפחות כמו האתר אותו מקדמים וכמובן שיש לכתוב מאמר איכותי בו תטמיעו את הקישור וזה אשר יפיק עבורכם תנועה לאתר (הגולש יקרא את הרשום במאמר וילחץ על הקישור). בנוסף, תוכן איכותי יקדם את האתר שלכם במנוע החיפוש של גוגל.

קניית קישורים – האם הדבר כדאי?

  • חסכון בזמן – קנייה של קישור או קישורים תוביל אתכם לחסכון משמעותי בזמן. שכן, האפשרות האלטרנטיבית היא להתחיל ולהקים מיני סייטים מהם תוציאו קישורים לאתר הראשי אותו מעוניינים לקדם, לדאוג לכך שאותם אתרים יבנו בהתאם לכללי האופטימיזציה, לרכוש שמות של דומיינים ופעולות רבות נוספות אשר יגזלו מכם שעות יקרות.
  • התייעלות ותוצאה מהירה – החלפת קישורים מחייבת סינון ומיון של אתרים רלוונטיים להחלפת קישורים וזאת בהתאמה מלאה לאתר אותו אתם מקדמים. לאחר מציאת אותם אתרים רלוונטיים, תצטרכו לנהל דיאלוג ומשא ומתן לגבי מיקום הקישור במאמר, הנושא הרלוונטי של המאמר, טקסט העוגן, איכות התוכן ועוד. תהליך זה לוקח זמן רב ולכן רוב מקדמי האתרים ובעלי האתרים מעוניינים לוותר על העניין ולהתייעל. קניית קישורים תוביל להתייעלות.
  • איכות – קנייה של קישורים תאפשר לכם לקבל קישורים איכותיים מאתרים חזקים.

כמו כן, לא תצטרכו לתת שום דבר לאתר ממנו אתם מעוניינים בקישור, לא תצטרכו להיות בעלי ידע מקצועי בכל הקשור אל תהליכי החלפת קישורים ודבר זה ישרת נפלא גם אין לכם נכסים דיגיטליים.

 

לסיכום, אם אתם מעוניינים להיות אפקטיביים בכל הקשור אל קידום האתר ולחסוך בזמן יקר, קניית קישורים היא הדרך האפקטיבית ביותר לקידום אתרים, שכן הקישורים מהווים גורם מרכזי באלגוריתם של גוגל.

כתוב/כתבי תגובה