תבנית קורות חיים און ליין

בניית קורות חיים הוא לא משהו שאתם רוצים להקל בו ראש. מדובר בכרטיס הביקור שלכם אותו אתם מציגים מול בעל העסק או מנהל כוח אדם שלו המחפש מועמדים חדשים למשרה אצלו בחברה. לפני זימון לראיון אישי ולעתים רבות מבלי אפילו להיפגש אתכם פנים מול פנים ההזדמנות הראשונה של בעל העסק להתרשם מכם תהיה באמצעות קורות החיים שתגישו.

שימוש בתוכנה אונליין לבניית קורות חיים:

יש כמה תוכנות נהדרות לבניית קורות חיים און ליין ואין ספק כי שימוש בתוכנה שכזו עשויה להקל עליכם מאוד. חפשו אחר תוכנה המציגה דוגמאות לקורות חיים יפים ומסודרים באתר שלה וכמובן בתוכנה חינמית ללא סיבוכים מיותרים. התוכנה תלווה אתכם אונליין עם מגוון שאלות/קטגוריות שתצטרכו למלא בהם את התוכן הקשור אליכם ולבסוף יתקבלו קורות החיים שלכם בקובץ מסודר אותו תוכלו להדפיס, לשלוח במייל, לייצא קובץ ולהוריד למחשב וכו'. 

תבנית מוכנה לקורות חיים:

מרבית התוכנות ישתמשו בתבנית מוכנה לבניית קורות החיים. כלומר יציגו מספר אפשרויות עיצוב למסמך מהן יוכל לבחור המשתמשים ולאחר מכן יתחילו להנחות את הגולש בקטגוריות שבהן צריך למלא את המידע. בדרך כלל הסדר יהיה די קבוע: פרטים אישיים, ניסיון תעסוקתי, השכלה, הכשרות מקצועיות וטלפונים של ממליצים. מלאו את הפרטים לפי הקטגוריות שהתוכנה מלווה אתכם וזכרו לכלול מספר אפשרויות ליצירת קשר אתכם. הבליטו את הכישורים וההכשרות המקצועיות הרלוונטיות למשרה שאתם מכוונים אליה. אין צורך לכלול תחביבים כיוון שאף מעסיק לא מתעניין בזה. אם אין לכם רזומה רלוונטי למשרה שאתם רוצים לגשת עליה תשתדלו לכלול את הרזומה שהתכונות שלו דומות לתכונות הנדרשות במשרה הרלוונטית. כמו כן השתדלו להפיק קורות חיים מתומצתים ולא ארוכים מדי. אורך של עמוד אחד בהחלט אמור להספיק.

כתוב/כתבי תגובה