פרסום מודעות דרושים – איפה הכי אפקטיבי לפרסם?

זה לא חדש, גיוס של עובדים זו משימה בהחלט מאתגרת ולא תמיד יש זמן למעסיק לעשות זאת בצורה יעילה אלא אם הוא מפרסם את המודעה הנכונה במקום הנכון. ראיונות, סינון ראשוני, פגישת המוני אנשים שלא מתאימים ובחלק מהמקרים חוסר בכוח אדם והתנהלות כושלת של הארגון.

אם כל זה מוכר ורוצים להימנע מכך, יש בהחלט כמה דברים שיכולים להרים את הפוטנציאל ולאפשר איתור של עובד שיכול בהחלט לתרום לארגון ולקצר תהליכים בצורה משמעותית שתפתיע אפילו אתכם.

מחפשים עובדים ולא יודעים מאיפה להתחיל ואיך לפרסם את המודעה המתאימה? הנה כמה דברים אודות פרסום המודעה הנכונה והשגת העובדים היעילים ביותר לארגון תוך זמן קצר.

 

מציאת עובד איכותי – איפה זה מתחיל?

בשלב הראשוני מציאת העובד המתאים ביותר תתחיל בפרסום אטרקטיבי שיפרסם בדיוק את מה שהארגון צריך. במודעה ייכתבו כל הנתונים המבוקשים מהעובד למשרה, מיקום, היקף של המשרה ואפילו דרישה לציפיות שכר.

 

איפה כדאי לפרסם מודעות דרושים?

יש אין ספור אתרים ומקומות שבהם ניתן לפרסם מודעות, האינטרנט הוא למשל אחד המקומות שבהם ניתן למצוא לא מעט גולשים שמבצעים את הסינון הראשוני ולכן, חשוב ביותר לפרסם את המודעה באתרים ייעודיים למקצוע בו עוסק העסק או הארגון שלכם.

כמו כן, שווה בהחלט לפרסם מודעות דרושים באתרים בהם נמצאים משרדי כוח האדם וחברות ההשמה וכך להגדיל את הסיכוי ואת החשיפה בדיוק לקהל היעד המתאים לכם.

בין היתר יש גם את האפשרות הלא פחות טובה שעוסקת בלוח דרושים הייטק אלקטרוני המוכר ביותר ומאפשר למעסיק לפרסם את המודעה שלו בצורה הטובה ביותר וכך להגיע לכל גולש שמחפש עבודה בכל רחבי הארץ.

כמו כן, אפשר בהחלט לפרסם גם בבנארים מיוחדים, שלטי חוצות ובין היתר גם באמצעות המדיה החברתית או הדף העסקי או החברתי.

כתוב/כתבי תגובה