כיצד להגביר מכירות באתר בעזרת צילום מוצרים משובח?

כיצד להגביר מכירות באתר בעזרת צילום מוצרים משובח?

תמונה איכותית ומשובחת, כזו המציגה היטב את המוצר ומעבירה את המסר הנדרש, יכולה לשפר משמעותית את המכירות וההכנסות בעסק. לתמונה חלק מרכזי בשיווק המוצר באתר האינטרנט שלכם. כל אחד הבא לרכוש מוצר באינטרנט רוצה תחילה לראות תמונה של המוצר ואם אפשר אפילו יותר מתמונה אחת (לדוגמה כדי לראות את המוצר בצבעים שונים, זוויות שונות או שימושים שונים שלו – תלוי בסוג המוצר כמובן). אם אין תמונה – הלקוח פשוט לא ירכוש את המוצר. גם אם יש תמונה – בהנחה שהיא לא תיראה טוב ומקצועית היא יכולה להזיק למוניטין של העסק במקום להועיל לתהליך המכירה.

הבסיס להכול – תמונה איכותית וחדה:

הבסיס לצילום מוצרים משובח (ראו דוגמאות באתר צילום מוצרים חן ברקוביץהוא להפיק תמונה חדה ואיכותית. תמונה ברזולוציה גבוהה שתוכל לשמש אותנו גם לצרכי הדפסה פיזיים (פרינט), גם לפרסומים דיגיטליים ובכלל תמיד טוב שהתמונה תהיה חדה ואיכותית כדי לשדר מקצוענות. לצורך כך כדאי להיעזר בחצובה שעולה לא יותר מכמה עשרות שקלים, אם תזמינו אותה מאיביי אפילו ב20-30 שקלים תוכלו למצוא חצובה מתאימה. החצובה תסייע בייצוב המצלמה/הסמארטפון לצורך ייצור תמונה חדה ואיכותית.

עוררו את הרגש של הלקוחות שלכם:

מומלץ להיות יצירתיים ולהציג יותר מתמונה אחת של המוצר. התמונה הראשית של המוצר יכולה להיות תמונה של המוצר על רקע לבן – לצורך הצגת המוצר בנפרד מה שנקרא. לצד זה כדאי להוסיף תמונה עם שימוש במוצר ולשדר רגש מסוים. לדוגמה אם המוצר הוא טבעת כדאי לצלם את הטבעת על ידה של אישה העונדת אותה או אפילו תמונה רחוקה יותר של אישה העונדת את הטבעת ורואים את הפרצוף המחייך שלה. מוכרים ספל עם הדפסה אישית? ניתן צלם מישהו/מישהי השותים קפה מהספל ונהנים. משווקים את הפיצה שלכם במשלוחים? ניתן לצלם שולחן מלא בפיצה, שתייה ומטעמים שאתם מכינים כשברקע חבר'ה רואים כדורגל ונהנים.

> כדאי להכיר! סטודיו לצילום חן ברקוביץ

כתוב/כתבי תגובה