לאילו מחשבים מתאימות התוכנות של אופיס?

לאילו מחשבים מתאימות התוכנות של אופיס?

כיום, אין כמעט משרד, בין אם זה משרד של עסק, ארגון, עמותה או אפילו אנשים פרטיים שאינם משתמשים באחד או יותר מיישומי אופיס הקיימים.

הם מצטיינים בחוויית משתמש מעולה והם גם שימושיים להפליא. כלים כמו אקסל, פאוור פוינט ליצירה מהירה של מצגות ועוד המון כלים ששימושיים כמעט לכל עסק ואדם פרטי.

היתרון הנוסף שיש למערכות הללו שהן מתאימות לכל הגרסאות של המכשירים. זאת בניגוד למערכות אחרות שמצריכות תנאי חומרה מסוימים.

אז לאלו מחשבים מתאימות התוכנות של אופיס? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

לאלו מחשבים מתאימות התוכנות של אופיס?

תוכנות למחשב של אופיס מתאימות לכל סוגי המכשירים. כשאנחנו אומרים כל סוגי המכשירים איננו מתכוונים לטאבלטים וטלפונים חכמים למרות שזה גם נכון. היישומים של אופיס תומכים בכל מערכות ההפעלה הקיימות שיש.

המערכת של אפל לטלפונים. המערכת של אפל למחשבים ניידים. המערכת של ווינדוס למחשבים וטאבלטים. המערכת של לינוקס ועוד.

חשוב להבין שכל התאמה כזו פירושה כמעט גרסה חדשה של המוצר ולכן זהו יתרון גדול. אז גם אם אתם משתמשים רק במוצרים של אפל למשל, אתם עדיין יכולים להנות מהיישומים של אופיס הנוחים לעבודה היום יומית שלכם.

מעבר לזה לאופיס יש אח תאום בענן. כלומר, כאשר אתם רוכשים אופיס יש שתי אפשרויות. או לקבל אותו בגרסה של תוכנה למחשב שלכם או לקבל אותו בגרסה של אונליין. בגרסה זו כל היישומים מופיעים לכם כמו היישומים המתחרים של גוגל.

לסיכום וסיום, יישומי אופיס עם רישיון תוכנה חוקי מתאימים לכל מערכות ההפעלה הקיימות הן של מייקרוסופט והן של חברות אחרות. בנוסף, כאשר אתם בוחרים בגרסת האונליין אתם יכולים לגשת מכל מכשיר מיד בלי קשר למערכת ההפעלה שלו.

כתוב/כתבי תגובה