פגעו בכם באמצעות תוכן באינטרנט? דעו את הזכויות!

פגעו בכם באמצעות תוכן באינטרנט? דעו את הזכויות!

לכל אדם באשר הוא יש זכויות. במידה ואדם מגלה כי פגעו בזכויות שלו – יש לו יכולת לעמוד על שלו ולתבוע את הזכויות שלו. זאת באמצעות פנייה אל עורך דין מומחה לדיני אינטרנט בנישה מוגדרת לפי אופי המקרה והסיטואציה. אחד הנושאים החמים הינו פגיעות באינטרנט. מדובר על עולם מלא שחשוב להיות מודעים אליו. כי כל מי שגולש, כל מי שכותב חוות דעת וביקורות צריך לדעת מה מותר ומה אסור לעשות.

מהי פגיעה באמצעות תוכן באינטרנט?

האינטרנט גדוש בתוכן ובמלל. כל גולש יכול להותיר עקבות ולחלק מידע וחוות דעת סביבו. לכן צריך כל אחד להיות מודע שאי אפשר לכתוב מה שרוצים. במידה ויש לכם תוכן שלילי, חוות דעת שאינה מחמיאה או מידע שעלול להזיק למישהו, אתם צריכים לדעת שאי אפשר לכתוב את הדברים הללו. הם עלולים להיות עילה לתביעה בגין גרימת נזק באמצעות תוכן באינטרנט. זאת מלבד לנזק האישי שאתם גורמים לאדם מסוים מבלי משים או אולי בכוונה…

הנזקים שעלולים להיווצר

כמובן שאין סיבה בעולם שתפרגנו לנותן שירות שלא יודע מימינו ומשמאלו, אין סיבה לפרסם דברי הלל ושבח על אתר לא סימפטי. אבל אין זה אומר שאתם יכולים להרשות לעצמכם לתת ביקורות שליליות. כי כאשר בעל עסק מגלה ביקורת שלילית או תוכן שלילי ופוגע באינטרנט הוא עשוי להגן על עצמו בעזרת עו"ד אינטרנט יעל הראל שתנקה את שמו הטוב, ותתבע אתכם על התוכן הפוגעני.

ואם נפגענו?

ואם אתם בצד שנפגע, הדבר הראשון שצריך לעשות זה לנסות לנקות את השם הטוב שלכם, ולהסיר את הכתם שעלול להמשיך ולהתפשט. כי כל שעה נוספת חושפת אותו בפני גולשים נוספים. שמרו על שמכם הטוב והגנו על עצמכם!

כתוב/כתבי תגובה