איך קונים ביטקווין בבטחה וב0 סיכונים?

איך קונים ביטקווין בבטחה וב0 סיכונים?

ביטקווין הינו מטבע קריפטו מבוזר שאינו מצוי בפיקוח מדינות וממשלים. יחד עם זאת, הוא נסחר לאורך שנים ונכון להיום הערך שלו עלה רבות מאז שהמסחר בו התחיל. מי שמנהלת את הפעילות בו ומפקחת עליו היא קהילת רשת כורים אשר רושמת את העסקאות בבלוקצ'יין, מוודאת שאין רמאות וזיופים וכדומה. בנוסף, היא אחראית להנפקת מטבעות נוספים עבור כורים שהצליחו במשימה. בישראל קיימות שגרירות וקהילת ביטקווין אשר חברים בה אנשים המתעניינים בתחום ואף סוחרים במטבעות הללו.

מסחר בטוח

נשאלת השאלה – איך קונים ביטקווין בבטחה וב0 סיכונים? התשובה לכך היא שמומלץ לעשות זאת באתרים ובחברות המתמחות בתחום ופעילותן הינה מהימנה וידועה. עסקאות ביטקווין כיום נחשבות ליקרות בגלל ערך המטבע שנסק בשנים האחרונות. לכן, כדאי לא להתפתות לעסקאות לא בטוחות כדי לא להפסיד כסף מיותר. אתרים מסודרים ומקצועיים מנוהלים על ידי מומחים בתחום. הם מפרסמים מידע שוטף על המטבע והתנודות היומיות שלו, ובנוסף, פרשנויות ומאמרים לגבי אלמנטים שונים הקשורים בו. צריך לזכור, כי ערכו נקבע בגלל היצע וביקוש והתנודתיות בו תלויה, בין היתר, באמירות של פוליטיקאים, כלכלנים מפורסמים, ידוענים ומשפיעים כלכליים, בהחלטות של מדינות וגופים פיננסיים רשמיים ועוד.

אסטרטגיית מסחר

על פי ביטס אוף גולדהמסחר  במטבע הנעשה באמצעות גורמים מוסמכים כמו: אתרי חברות בעלות מוניטין, סוחרים בבורסת הביטקווין, אנשים פרטיים המחזיקים את המטבע ברשותם ואחרים דומים הם בטוחים. בכל מקרה, צריך לבדוק כל עסקה לגופה. במקומות שונים נגזרות עמלות, חברות אשראי מסוימות מספקות בטחונות לכספים ועוד. כדאי לסחור עם הגבלת שערי מכירה וקניה, עם ראיה לטווח ארוך ועוד. כל אלו ימנעו נזקים כספיים מיותרים ויש מצב וסיכוי טוב שיבטיחו הצלחה. מומלץ לקבל שירות מחברה  בעלת ניסיון בתחום.

 

קראו עוד על: מה זה BTC

כתוב/כתבי תגובה