בניית אתר יוקרתי – איך עושים את זה נכון

בניית אתר יוקרתי – איך עושים את זה נכון

כשאנחנו ניגשים לבנות אתר אינטרנט, יש לנו אפשרות לבנות אתר פשוט, קליל, אתר אינפורמטיבי בלי הרבה פונקציות מיוחדות. אתר שכל גולש יוכל להיכנס אליו ולמצוא את המידע הרלוונטי עבורו, בין אם זה על העסק שלנו ובין אם זה השירותים והמוצרים שאנחנו מספקים. 

אך אם אנחנו רוצים להרשים את הגולשים שיגיעו אל האתר שלנו, הרי שאנחנו חייבים לייצר מוצר יוקרתי. כלומר, אנחנו צריכים לבנות אתר אינטרנט יוקרתי ומיוחד. כך אנחנו נתבלט ביחס לאתרים אחרים, וכן, כך יהיה ניתן למצוא באתר הרבה יותר מאפיינים מיוחדים, אשר ניתן לבצע בהם שימושים שונים. 

לפני שנסביר מה בדיוק אפשר לייצר במסגרת בניית אתר יוקרתי, חשוב להדגיש, לפני שנכנסים למהלך כזה, יש לבחון האם יש לנו את התקציב הרלוונטי לפרויקט (כולל תחזוקה שוטפת של האתר), וכן עלינו לאפיין בצורה נכונה את הצרכים והמטרות שלנו. רק כך נוכל לייצר אתר שגם ישרת אותנו וגם את קהל הגולשים שלנו. 

כיצד בונים אתר יוקרתי? 

ראשית, הוא צריך לעבוד בכל הפלטפורמות בצורה הכי טובה שיש. זה אומר, שעליו לעבוד בכל הדפדפנים, בכל המכשירים, לעבוד במהירות ובצורה קלה ונגישה. 

שנית, יש להשתמש לא רק בטקסטים אלא גם באמצעים ויזואלים שונים. למשל, אנחנו יכולים להציב בתוכו סרטונים שונים, אם יש צורך ואפשרות, אפילו מערכות שיאפשרו להציג סרטים באופן שוטף וגם בשידור ישיר. 

שלישי, האתר צריך לאפשר תקשורת עם הלקוחות אונליין, בין אם זה דרך צ'אט ובין אם דרך שידור וידיאו 

ארבע, אתר יוקרתי כולל חנות וירטואלית או כל כלי אחר שמאפשר הזמנת מוצרים ושירותים, בצורה מהירה, פשוטה ונוחה. 

חמש, האתר צריך לעלות במהירות, לאפשר לגולשים מעבר מעמוד לעמוד בצורה נוחה, מהירה ופשוטה. 

כתוב/כתבי תגובה