בניית אתרי תדמית

בניית אתרי תדמית

אתרי תדמית הם חלק מהותי ובלתי נפרד מתהליך השיווק והפרסום באינטרנט כיום. לצד אתרים מסחריים ואתרים אחרים, אנחנו יכולים לראות מגוון רחב של אתרים אשר מטרתם להציג את העסק בצורה כזו שתמשוך אליו גולשים מכל מקום, בין אם זה מהארץ או מחו"ל.

בניית אתר תדמית הוא דבר פשוט יותר, לכאורה, מבניית אתר מסחרי. שכן אתרי תדמית מבוססים בעיקר על תוכן, אינפורמציה, סרטונים ואמצעים אחרים שלא צריך לתפעל אותם על בסיס קבוע. אך כשנכנסים לתוך הפרטים, מבינים שמדובר באתרים שדורשים לא מעט מחשבה ולא מעט עבודה בשביל לבנות אותם, להפעיל ולתחזק אותם לאורך זמן.

ראשית, אנחנו צריכים לדעת מה אנחנו רוצים להציג בו. כשאנחנו יוצרים חנות וירטואלית, אז ברור מה אנחנו רוצים שיהיה בה, ברור לנו מה אנחנו רוצים להציע לגולשים, ללקוחות שנכנסים אליה. לעומת זאת, כשאנחנו מציעים אתר תדמית, אנחנו צריכים לחשוב, מה בדיוק אנחנו רוצים להעביר לכל מי שנכנס לאתר, מה המסר שאנחנו מבקשים להציג בפניהם. מה חשוב לנו שהם ידעו עלינו.

שנית, אנחנו צריכים לוודא שהאתר מכיל אינפורמציה ותכנים שיכולים לעזור לגולשים שלנו, מצד אחד, ומצד שני, אנחנו צריכים לוודא שמדובר בתכנים, אינפורמציה שהם יוכלו לעשות בה תועלת. אין היגיון להציג מידע שאין בו שום תוכן ממשי, אין בו נתונים, אין בו כלום. לא רק בגלל שהיינו רוצים שהגולש שלנו ירוויח מזה משהו, אלא מעבר לכך, זו התדמית שלנו, זה מה שאנחנו מוכרים לו. אם אנחנו נספק לגולש משהו אחר, הוא לא יוכל להשתמש בזה, וזה מה שהוא יחשוב עלינו גם.

שלישית, אנחנו צריכים שהאתר יהיה נגיש, זמין, חברתי, והכי חשוב מעודכן. אתר תדמית שלא מתעדכן לעיתים קרובות, לא עונה על הצורך של הגולש ועל כן גם לא יכול לעזור לנו. לכן חשוב שהמערכת סביב האתר, תהיה נוחה, קרי מערכת ניהול שלו תהיה פשוטה, זמינה וקלה לעבודה.

לסיכום, אתרי תדמית הם כאלה ייחודי שעלינו להקפיד ולעבוד איתם בשביל שנוכל לפנות אל הלקוחות שלנו בצורה נכונה וטובה.

לחץ למידע נוסף

כתוב/כתבי תגובה