יתרונות של חשבונית דיגיטלית

יתרונות של חשבונית דיגיטלית

אם רכשתם מוצר או הזמנתם שירות באינטרנט או בכלל, אז סביר להניח שהספק אצלו עשיתם את העסקה, הציע לכם לקבל חשבונית דיגיטלית, כלומר חשבונית דרך המייל ולא חשבונית מודפסת ביד או כזו שהוא כתב בעצמו במקום. כך נוהגים היום יותר ויותר מקומות, עסקים ובעלי מקצוע שונים.

חשבונית דיגיטלית היא בעלת יתרונות רבים, הן עבור בעל העסק או בעל המקצוע, וכן עבור הלקוח עצמו. אנחנו נציג כאן שורה של יתרונות עבור כל אחד מהצדדים. אך לפני כן נסביר בקצרה זה מתבצע, כיצד אפשר להשתמש בחשבונית דיגיטלית בפועל.

השירות הוא מאוד פשוט, ישנן חברות שונות שמציעות מנוי שנתי או חודשי, אשר מספק שירות של יצירת חשבוניות דיגיטליות, בין אם זה חשבוניות מס, קבלות, ואפילו דברים נוספים, הצעות מחיר, הצעות עסקה ועוד. ברגע שמתחברים ורושמים את הפרטים של בית העסק וכדומה, אז אפשר להוציא חשבוניות או כל מסמך אחר בדרך פשוטה, ולשלוח אותה במייל לכל מי שצריך ואמור לקבל אותה.

יתרונות של חשבונית דיגיטלית עבור העסק

אנחנו יכולים למצוא שלושה יתרונות עיקריים. הראשון, זה פשוט חוסך זמן, הכל מתבצע דרך המחשב, בצורה הכי פשוטה, הכי זמינה, הכי ברורה. לא דורש שום דבר מעבר לכך. הכל בקליק אחד. העסק מעביר הכל במייל ובאופן מיידי.

יתרון שני, זה מאפשר לבית העסק לשמור הכל מתועד בצורה מסודרת במחשב ובשרתים של החברה המארחת. זה הרבה יותר נוח מאשר להדפיס ולשמור קבלות או כל דבר אחר בקלסרים ובארונות. הכל מתועד בצורה מאוד פשוטה.

יתרון שלישי, זה חוסך נייר. במקום לבזבז נייר שלא לצורך, פשוט הכל נעשה דרך המחשב. לא צריך להדפיס שום דבר.

יתרונות של חשבונית דיגיטלית עבור הלקוח

ראשית הוא יכול לקבל הכל במייל. הוא לא צריך לקבל שום דבר ביד, הכל מגיע אליו ישירות, מיד עם ביצוע הפעולה. הוא יכול גם להעביר את זה הלאה דרך המייל.

שנית, גם הוא יכול לשמור הכל מתועד על המחשב. אם יש בעיה מסוימת, הוא מיד יכול למצוא את החשבונית ולהשתמש בה.

כתוב/כתבי תגובה