דיגיטל חרדי שמדבר אליך

דיגיטל חרדי שמדבר אליך

כשבית העסק בוחר לעשות שיווק דיגיטלי לגולשים בתחום מסוים, עליו לאפיין את קהל האנשים אליהם הוא מבקש לפנות. אם הוא לא ידע לאפיין אותם בצורה נכונה, יהיה לו מאוד קשה להגיע אליהם ולמשוך את תשומת ליבם. יתרה מזו, יהיה לו מאוד קשה לגרום להם לרכוש ממנו מוצרים או להזמין שירותים. 

דוגמא טובה לכך הוא כל מה שקשור להבדלים בין המגזר החילוני למגזר החרדי. באופן טבעי, כשמבצעים שירותי דיגיטל למגזר החילוני, אז יש מאפיינים מסוימים, כללים מסוימים, בעזרתם אפשר לפנות אל הקהל ולעורר בו עניין. זה נכון גם לגבי המגזר החרדי. שם נוכל למצוא הרבה יותר דגשים, וכן יהיה צורך לעבוד עם אנשי מקצוע שמתמחים ספציפית בתחום של פרסום למגזר החרדי באינטרנט

לפני שנסביר מה זאת אומרת ואיך זה מתבצע, חשוב להדגיש, המגזר החרדי בניגוד למה שנהוג לחשוב, מאוד מחובר לאינטרנט ומושפע, בדיוק כמו המגזר החילוני, מפרסום. לכן, אם רוצים לפנות למגזר החרדי דרך שיווק דיגיטלי, חייבים לעשות זאת באמצעות אנשי מקצוע שמכירים את המגזר ויודעים איך לעבוד מולו. 

מה זאת אומרת דיגיטל חרדי?

כשמדברים על דיגיטל חרדי, הכוונה היא לשיווק אשר יכול לעבוד במגזר שיש בו כללים מאוד ברורים, מה מותר ומה אסור, איך מציגים דברים, מי אמור להציג ועוד. מה שיעבוד במגזר החילוני לא בהכרח יעבוד במגזר החרדי, מה שמותר להציג בפני קהל חילוני, לא בהכרח אפשר להציג מול המגזר הדתי. 

לכן, הדבר הנכון הוא לשכור אנשי מקצוע מהמגזר החרדי, יש כאלה לא מעט כמו גיל דיגיטל דיגיטל חרדי, אשר מתמחים בשיווק דיגיטלי, ויודעים מה בדיוק לעשות, איך כותבים את הדברים, איך מציגים אותם ועוד. כך יהיה קל יותר לפנות אל הקהל החרדי.

כתוב/כתבי תגובה