טריא – פלטפורמת ההלוואות הדיגיטליות הגדולה בישראל

טריא – פלטפורמת ההלוואות הדיגיטליות הגדולה בישראל

פלטפורמת ההשקעות החברתיות טריא מעניקה הזדמנות אלטרנטיבית למשקיעים להשקיע את כספם במקום בטוח. כל כספי המשקיעים מופקדים במסלול עם 100% בטוחות, רמת נזילות גבוהה ומיסוי אטרקטיבי של 15% בלבד, וזאת בהשוואה לאפיקי השקעה אחרים שלרוב מתאפיינים במיסוי גבוה יותר ואף קנסות יציאה או עלויות משיכה.

המערכת הזו מאפשרת לקבל ולהעניק הלוואות P2P, כלומר בין האנשים. במקרים רבים היא מייתרת את הצורך בקבלת הלוואות דרך הבנקים והופכת את החיים של הלווים להרבה יותר קלים במובן הזה, כך שעומדת בפניהם אפשרות חלופית לקבל את הכספים שהם צריכים במסגרת הלוואה.

זיהוי לווים באמצעות תעודת זהות פיננסית

האלגוריתמים המתקדמים שנוצרו על ידי המומחים של פלטפורמת טריא מסווגים את הלווים על פי יכולת ההחזר שלהם, וכך ניתן לבצע חיתום דיגיטלי שמאפשר למשקיע להלוות את הכסף שלו דרך הפלטפורמה בביטחון רב. כך שאם ברצונכם להשקיע את הכסף שלכם באפיק משתלם ואלטרנטיבי ממניות או נדל״ן, זוהי עשויה להיות אפשרות לא רעה בכלל שיהיה כדאי לכם לשקול.

אם אתם חושבים להתחיל להשקיע את הכסף שלכם עם המערכת, אז דעו לכם שזה משהו שתוכלו לעשות בקלות יחסית וללא יותר מידי בעיות אם רק תדעו לפעול בצורה חכמה, צעד אחר צעד, ולעשות כל מה שניתן על מנת לוודא שאתם הולכים בדרך הנכונה מבחינתכם בכל המובנים.

משקיעים את הכסף במקום הנכון

אל תתנו לכסף שלכם לשכב בחשבון העובר ושב מבלי לעשות דבר. במקום זאת תתחילו להביא בחשבון הזדמנויות השקעה חלופיות שעשויות להתברר כלא רעות בכלל, כמו למשל השקעה בתור מלווים עם פלטפורמת טריא. תוכלו ליהנות כך מתשואה יציבה וסולידית של 5.5% וידיעה שאתם יכולים למשוך את הכסף ללא עלויות נוספות.

כתוב/כתבי תגובה