מפתח אפליקציות – אל תיקחו כל אחד

מפתח אפליקציות – אל תיקחו כל אחד

מרבית הגולשים כיום משוטטים באינטרנט בעיקר באמצעות המכשיר הנייד. אך כאשר הסמרטפון הפך לכל כך שימושי ויום יומי, תפקידו של מפתח אפליקציות חשוב יותר מאי פעם. ברגע שאתם רוצים להשיק אפליקציה מוצלחת, אתם לא יכולים לקחת כל אחד. כדאי להיעזר בקווים הבאים בדרך לאפליקציה טובה יותר.

התמחות בסוג האפליקציה שאתם צריכים

תמיד בדקו תחילה את הידע, המקצועיות והניסיון של המפתח. אבל לא רק הניסיון הכללי של מפתח אפליקציות חשוב בשבילכם. לא פחות חשוב לבדוק שהניסיון של המפתח רלוונטי למה שאתם צריכים. לדוגמא, אם הפיתוח הוא של אפליקציה חינוכית, תרצו לצידכם מפתח שפיתח אפליקציות מוצלחות מסוג זה. אם אתם צריכים אפליקציית חנות, אתם צריכים מפתח שהשיק אפליקציות מכירות ברמה גבוהה במיוחד.

התרשמו מאפליקציות קודמות של המפתח

תמיד טוב לקחת מפתח של NPCoding שיש מאחוריו המלצות חמות. אך אל תיקחו מפתח אפליקציות רק על סמך המלצות. התרשמו לפני כן מתיק העבודות שלו. בדקו אילו אפליקציות הוא פיתח ובדקו אותם כאילו שאתם משתמשים. האם אתם מרגישים בנוח עם העיצוב? האם המקוריות והפיצ'רים מדברים אליכם? האם השימוש באפליקציה ידידותי? אם עניתם על כך בחיוב, זהו צעד גדול בכיוון הנכון. בנוסף, בצעו תיאום ציפיות כך שתיווכחו לדעת שהמפתח קשוב לשמוע מה באמת חשוב לכם והוא רוצה להבין את הראש שלכם.

מפתח עם חיבור אישי אליכם

במידה וחשוב לכם כי האפליקציה תציג אתכם, את העסק שלכם או את המטרות שלכם, בצורה מתאימה, הקפידו לבחור מפתח אפליקציות שתחושו מולו בנוח. וודאו שיש ביניכם חיבור אישי והוא מחויב למשימה המשותפת, עד הסוף. כלומר, מלבד ידע טכני והבנה בקוד, אתם צריכים מפתח בעל יכולת עבודה משותפת ויחסי אנוש טובים.

כתוב/כתבי תגובה