למה רק 1% מצליחים בשיווק רשתי? מה הם עושים שונה?

למה רק 1% מצליחים בשיווק רשתי? מה הם עושים שונה?

אחת השאלות המשמעויות בתחום השיווק היא, מדוע אנשים מסוימים מצליחים בעוד אחרים לא מצליחים.

הרבה פעמים, אנחנו יכולים לראות בעל עסק או בעל מקצוע כזה או אחר, מנסים שיטת שיווק מסוימת והם מצליחים בה, אחרים מנסים לחקות אותה ולא מצליחים כמוהם, ועל כן עולה שאלה, מה הם עשו טוב ומה אחרים עשו פחות טוב, ועל כן, מדוע הם הצליחו ואחרים לא.

דוגמא טובה לכך אנחנו יכולים לראות במקרה של שיווק רשתי. הרבה מאוד עסקים ובעלי מקצוע מנסים להתמודד עם התחום הזה, לעבוד בו ולשווק מוצרים ושירותים, אך רק אחוז אחד מאלה שנמצאים בו, אכן מצליחים בסופו של דבר, אכן מייצרים תוצאות איכותיות, וכאמור רק 1% של אנשים מצליחים בשיווק רשתי.

יש לכך הסברים שונים, בין אם זה קשור לסגנון עבודה, איכות המוצר או השירות, דרכי השיווק, היקף ההשקעה, התקציב שמקציבים לכך ועוד. בכל מקרה, יש דרכים כיצד להתמודד עם אי הצלחה וכיצד להיות חלק מאותו אחוז שכן מצליח בשיווק רשתי לאורך זמן.

מה נדרש בשביל להצליח

ראשית, חשוב מאוד להקפיד על סבלנות ועקביות. כלומר, ההצלחה לא תגיע מיד. יש לקחת את זה בחשבון ולהכיר בכך שמדובר בתהליך שדורש הרבה זמן, לכן רצוי להשקיע זמן בלמידה מצד אחד ובתהליך העבודה לאורך זמן.

שנית, יש לעבוד בתהליך מבוקר ומפוקח, לבדוק כל פרט ופרט, לבצע ניתוחים של תהליכי העבודה ועוד. כל דבר קטן יכול לעזור בשביל לקבל עוד כלים, עוד נתונים, עוד אינפורמציה שיכולה לעזור בנושא.

שלישית, כל הזמן יש ללמוד, יש לקרוא מאמרים כמו איך לעשות כסף בשיווק רשתי ממי שאומרים לא, לגלות שיטות חדשות ועוד. ככל שנלמד יותר, יש יותר סיכוי שנצליח להפיק תוצאות איכותיות בתהליך, ואכן לשווק כמו שצריך.

כתוב/כתבי תגובה