מה ההבדל בין חברת קידום אתרים לבין מקדם אתרים עצמאי?

מה ההבדל בין חברת קידום אתרים לבין מקדם אתרים עצמאי?

עולם קידום אתרים באינטרנט מבוסס על שני גורמים עיקריים. מצד אחד, אנחנו יכולים למצוא חברות קידום אתרים שמעסיקות צוותים אשר עובדים עבור הלקוחות שלהם. מצד שני אנחנו יכולים למצוא מקדמי אתרים עצמאיים אשר כל אחד מהם עובד עבור לקוחות מסוימים ששוכרים את שירותיהם.

ההבדל בין שתי האופציות שעומדות לרשות עסקים ובעלי מקצוע שמחפשים גורם מקצועי שיבצע עבורם את תהליך הקידום, בא לידי ביטוי, מן הסתם, בכמות האנשים שמבצעת את העבודה עבורם, אך למעשה מדובר במשהו הרבה יותר עמוק ורציני, וכך גם צריך להתייחס לזה. לכן אם אנחנו בתור עסק מחפשים גורם מקצועי שיבצע בשבילנו קידום אתרים, אנחנו צריכים להתייחס על התמונה השלמה ולא רק בהיבט של כמות העובדים ומה היכולות שלהם.

למשל, מקדם אתרים עצמאי, יצטרך לבצע את כל הפעולות לבדו, ומכאן שחלוקת הזמן שלו תהיה שונה. הוא יבחר להתמקד אך ורק בדברים שהם חשובים, רלוונטיים לצורך הקידום. יש בכך יתרון, שכן הוא לא יבזבז זמן על דברים לא חשובים. מצד שני, מסדרת העבודה שלו תהיה יחסית מצומצמת. הוא לא יוכל להציע לנו הרבה דברים או לחילופין, הוא יציע לנו הרבה דברים אבל במנות קטנות.

לעומת זאת, חברת קידום אתרים SEOmonster תוכל להציע לנו שירות על פלטפורמות רבות. יש בכך יתרונות רבים, אך זה גם אומר שמבחינת עלויות, נידרש לשלם הרבה יותר, וכן, לא בהכרח זה נדרש עבורנו. ישנם עסקים שיכולים להסתפק בקידום בגוגל ולא מעבר לכך.

ברמת העיקרון, ההחלטה אם לעבוד עם חברת קידום אתרים או עם מקדם אתרים עצמאי, נובעת מהשאלה, מהו התקציב שעומד לרשותנו ומה בדיוק אנחנו מחפשים. יש מצבים בהם אפשרות של עבודה מול גורם בודד היא הרבה יותר רלוונטית עבורנו מאשר מול עבודה של חברה. מצד שני, יש לא מעט מצבים שזה לא רלוונטי, בוודאי אם מדובר בעסק קטן שפונה לכמות מצומצמת של גולשים ולא מחפש דרך להגיע אל כמות גדולה, מאחר והיכולות שלו לספק עבודה לכמות כזו היא נמוכה.

כתוב/כתבי תגובה