האם מערכת CMS משפיעה על קידום אתר?

האם מערכת CMS משפיעה על קידום אתר?

אחד המוטיבים העיקריים והחשובים ביותר לניהול אתר אינטרנט הוא מערכת CMS, מערכת ניהול תוכן. זו מערכת שמאפשרת לנו לפרסם תכנים מסוגים שונים, בצורה מסודרת, עם פרמטרים שונים, פונקציות ייחודיות ועוד. הכל במטרה להציג לגולשים שלנו תוכן אטרקטיבי, מעודכן, רלוונטי, תוכן חשוב עבורם.

לא במקרה, אחת הפונקציות החשובות ביותר לצורך קידום אתרים, זה פרסום תוכן באתר אינטרנט. אנחנו לא יכולים לקדם את האתר שלנו מבלי שאנחנו נפרסם תכנים על בסיס קבוע. אלה צריכים להיות תכנים מקוריים, רלוונטיים, מעודכנים, תכנים איכותיים, שיכולים לענות על הצרכים של הגולשים שלנו. אלה צריכים להיות תכנים שהמערכות של גוגל אשר יסרקו את האתר שלנו, ימצאו אותם חשובים לגולש ולכן הם יקדמו את האתר, מאחר והוא ייתפס בעיניהם כרלוונטי.

מכאן אנחנו יכולים להבין, שקיים קשר חיובי בין מערכת CMS, מערכת ניהול תוכן, לכל הנושא של קידום אתרים. אנחנו לא יכולים לקדם אתר אינטרנט ללא מערכת ניהול תוכן טובה ואיכותית.

זה נובע מכמה סיבות. ראשית, מאחר והחלק הכי מהותי בתפעול האתר מתייחס לכל הנושא של העלאת תכנים ופרסומם, אזי שאם אנחנו עובדים עם מערכת לא נוחה ולא טובה, הרי שכל התהליך יתבצע בצורה לא אפקטיבית ואנחנו גם לא נהנה מזה. אנחנו צריכים לעבוד עם מערכת שתהיה לנו נוחה, קלה ופשוטה על מנת שנוכל לעלות כמה שיותר תכנים אמיתיים וטובים.

שנית, המערכת אמורה לתת לנו כלים כיצד לייצר אפקט הרבה יותר איכותי ומשמעותי מבחינת כל מה שקשור לקידום אתרים. למשל, הצגת כותרות מתאימות, תגיות, תיאור עמוד, מילות מפתח ועוד. דברים שהם בסיסיים לקידום אתרים ובלעדיהם אי אפשר לקדם את האתר.

שלישית, מערכת ניהול תוכן מסונכרנת היום גם עם מערכות אחרות באתר, בין אם זה רשתות חברתיות, פרסום מדיה ועוד. כל זה הוא חלק חשוב בתהליך של פרסום ושווק האתר לא רק בגוגל אלא גם ברשתות חברתיות שונות.

מכאן אנחנו יכולים להסיק את המשמעות החשובה שיש למערכת CMS על קידום האתר וכל מה שקשור לשיווקו.

כתוב/כתבי תגובה