שיווק דיגיטלי לעסקים – כמה באמת צריך להשקיע?

במציאות שאנו חיים בה כיום האדם הממוצע מבלה שעות רבות באינטרנט. בין אם מדובר בגוגל, ברשתות החברתיות, ביוטיוב או בצפייה בסרטים, סרטונים, מדריכים שונים ועוד. לכל אחד יש את הסיבה שלו והסביבה הנעימה לו להיות בה באינטרנט. האינטרנט מנגיש לנו ידע מכל תחום, אנשי שירות ובעלי עסקים שנוכל להיעזר בהם ועוד. כך למעשה סביב הרעיון הזה הוקם הרעיון של שיווק דיגיטלי לעסקים. 

מהו שיווק דיגיטלי לעסקים?

שיווק דיגיטלי הוא למעשה תחום הכולל מגוון תתי תחומים הקשורים באפשרויות השיווק והפרסום בכלל, עם דגש והתמחות על שיווק דיגיטלי בפרט. כך למשל כתיבת תוכן, עיצוב גרפי, שירותי מיתוג, ייעוץ ובניית אסטרטגיית שיווק יכולים להתקשר לשיווק דיגיטלי אך גם לשיווק הפיזי המסורתי. שיווק ברשתות חברתיות, קידום אורגני בגוגל, קידום ערוץ יוטיוב וכד' – יהיו בהקשר של שיווק דיגיטלי.

היכן כדאי לפרסם את העסק שלנו?

בכל הנוגע לשיווק דיגיטלי לעסקים יש מגוון רחב של אפשרויות, אומרים לנו בחברת https://www.gnss.co.il/ הנחשבת לאחת מחברות המיתוג והפרסום המובילות בישראל. 

יש כמה פלטפורמות עיקרית כמו פייסבוק, גוגל, אינסטגרם, יוטיוב ואחרות אולם צריך לקחת בחשבון מגוון פרמטרים שונים בבחירת הפלטפורמה בה נרצה להשקיע את המשאבים, הזמן והכסף שלנו. צריך לבחון היכן נמצא קהל היעד של העסק, האם יש מספיק ממנו כדי שיהיה שווה את ההשקעה והמשאבים, האם כדאי לתקוף מכמה חזיתות או להתמקד במקום אחד? בהחלט כדאי להתייעץ עם חברת פרסום מקצועית בנושא כדי לא לזרוק כסף לפח.

כמה באמת צריך להשקיע כדי לקבל תוצאות?

אז כעת השאלה הנשאלת היא כמה באמת צריך להשקיע כדי לקבל תוצאות? ובכן אין לכך תשובה חד משמעית וזה תלויה במטרות ובתקציב של כל בית עסק. יש עסקים המשקיעים עשרות אלפי שקלים בחודש ויותר בשיווק דיגיטלי ואחרים משקיעים כמה אלפי שקלים בחודש או אפילו פחות מכך. אם אתם רוצים לעבוד עם חברת פרסום טובה ומקצועית, כזו שבסיכוי גבוה תניב לכם תוצאות מרשימות, סביר להניח שתצטרכו להיפרד מלפחות 3000 שקלים בחודש. עם זאת, זה תלוי בסוג השירות וכמובן בתוצאות שתקבלו כיוון שאם אותם 3000 ₪, בטווח הארוך כמובן, ישיגו לכם רווחים של מעבר לכך – אז הקמפיין מוצלח וכל מה שצריך הוא להגדיל את התקציב כדי ליהנות מכמות עבודה רבה יותר.

כתוב/כתבי תגובה