סים לארה"ב – ככה משיגים את החבילות הטובות ביותר

ה-SIM הוא מספר טלפון שניתן לך כשאתה מתקשר לארה"ב. זה מאפשר לך לבצע שיחה לא משנה היכן אתה נמצא בעולם. לסים יתרונות רבים על פני טלפונים סלולריים וחיבורי אינטרנט. במיוחד לנסיעות לטווח קצר. כרטיס ה-SIM הוא אריזת פלסטיק קטנה שאתה מכניס לטלפון שלך ומפעיל אותו כדי לספק לו מספר. הטלפון שלך ייטען כעת רק כאשר הוא מחובר לרשת הסלולרית. כרטיסי SIM נקראים בדרך כלל "טלפונים ניידים" מכיוון שהם דומים לטלפונים ניידים, אלא שיש להם סים ולא סוללה של טלפון נייד. 

כרטיסי סים לחו"ל יכולים לשמש כל אחד באותה מערכת, לא רק מספר הטלפון שלך. כאשר אתה קונה טלפון חדש, הוא עשוי להגיע עם כרטיס SIM מותקן מראש, או אולי תצטרך לרכוש כרטיס SIM ראשוני כדי להשתמש בטלפון החדש שלך. אתה יכול לקנות כרטיס SIM מותקן מראש (נקרא לפעמים SIM "נודד") כדי להשתמש בו עם הטלפון שלך כשאתה מחוץ לארה"ב. אם אתה קונה אחד, ודא שהוא לא פג תוקף; 15 ימים הם פרק הזמן המינימלי . אם תאבד אותו, תוכל לקנות חדש מהספק שלך או מספק אחר. ישנם שני סוגים של כרטיסי SIM: תשלום מראש ו-postpaid. לכרטיסי SIM בתשלום מראש יש בדרך כלל מספר סופי של דקות ו/או דקות נתונים שיש להשתמש בהם לפני שהם יפוג (אך לא כאשר הסוללה של הטלפון שלך נגמרת). לכרטיסי SIM בתשלום מאוחר אין תאריך תפוגה. תצטרך לקנות אחד חדש בכל פעם שהשימוש בדקות או בנתונים שלך עולה למגבלה הבאה. 

איך נשיג את החבילות הטובות ביותר?

היכנסו לאתר WORLD 8 ומצאו את חבילות הגלישה והשיחה הטובות ביותר עם כרטיס סים לארה”ב באמצעות חברות מובילות ומחירים הזולים ביותר.

כתוב/כתבי תגובה