טונרים למדפסת HP

טונרים למדפסת HP

בכל בית יש מחשב, וכמעט בכל בית יש גם מדפסת. המדפסת הביתית אומנם צורכת בדרך כלל ראשי דיו, אך אם מדובר במשרד, בית עסק או בסתם אחד שפרגן לעצמו מדפסת מקצועית בבית, זה מקומו של הטונר. חברת HP מייצרת מגוון רחב של מדפסות – חלקן להדפסות בשחור לבן בלבד וחלקן שמדפיסות גם בצבעים שונים, מהן שצורכות ראשי דיו ואחרות שצורכות טונר מקצועי.

מה ההבדל בין ראשי דיו לטונר

הדיו הינו חומר נוזלי שנוזל דרך צינוריות שקיימות במדפסת ומטביע על הדף את הצורות והמילים שהוגדרו למדפסת. הטונר – לעומת זאת – הינו חומר אבקתי שמגיע אל הדף בהתזות. הוא מותז על הנייר ויוצר את ההדפסה הרצויה. על כן, המדפסות שצורכות טונר למדפסת מייצרות הרבה מאוד עודפי דיו שעלולים להצטבר במכונה ולגרום לה להינזק בטווח הרחוק.

מיכל עודפים – הפתרון לעודפי הדיו

מיכל עודפים הינו הפתרון האופטימלי למדפסות שצורכות טונר. הטונר העודף עובר אל מיכל העודפים שמותקן בתוך המכונה ומצטבר שם וכך הוא אינו מכתים את הניירות שבמכונה וכן אינו גורם לה נזק. את מיכל העודפים יש לרוקן או להחליף מידי תקופה בכדי לשמור על יעילותו כמקום להצטברות עודפים. חשוב מאוד לא להזניח את הטיפול במיכל העודפים כדי למנוע בעיות במדפסת.

טונרים למדפסת HP

אם אתם צריכים טונר עבור המדפסת שלכם, הרי שסביר להניח שמדובר במדפסת קצת יותר משוכללת מסתם אחת. כי אם לא ידעתם, רק המדפסות האיכותיות יותר צורכות טונר לצורך ההדפסה. טונרים למדפסת HP ניתן למצוא בחנויות מוכרות ואצל משווקים מורשים. יש לציין, כי ניתן למצוא טונרים מקוריים למדפסות של HP וכן טונרים תואמים למדפסות אלו. אומנם מדובר בחיקוי של המקור, אך ניתן בהחלט לבחור אותם כאופציה.

 

ראו גם: דיו למדפסת בראשון לציון

כתוב/כתבי תגובה