ביטקווין למתחיל

ביטקווין למתחיל

המטבעות הדיגיטליים הם ללא כל צל של ספק העתיד הטוב והנוח יותר של אמצעי התשלום. הסיבה המרכזית בגינה אנחנו עדיין לא משלמים באמצעות מטבעות דיגיטליים היא חוסר מוכנות של המטבעות וכן של הקהל לקבל את השינוי הגדול. אך בשנים הקרובות ניתן יהיה לראות שינוי משמעותי ואף תחילת החלפת המטבעות הפיזיים במטבעות דיגיטליים. המטבעות הדיגיטליים התחילו את דרכם לפני לא מעט שנים אך רק בשנים האחרונות פרצו לתודעתם של רבים. בשנים האחרונות המטבעות המובילים ביותר הכפילו את ערכם (ראו זאת באתר ביטס אוף גולד למשל) כמה וכמה פעמים כך שהאנשים שהאמינו במטבעות ובחרו להשקיע בהם הרוויחו אלפי אחוזים בעלייתם.

כל מה שחשוב לדעת על עתידם של המטבעות הדיגיטליים בכלל ועל הביטקוין בפרט

המטבעות עדיין לא בשיאם ועוד רחוקים מלהיות מושלמים ללא בעיות או תקלות בכדי שיוכלו להחליף את הכספים בכל רחבי העולם, אך הם ללא ספק מתקדמים לשם בצעדי ענק. אנשים רבים סבורים כי במהלך השנים הקרובות המטבעות הדיגיטליים ימשיכו לצבור תאוצה עד התפוצצותם והחלפתם את הכספים המזומנים. הם ללא ספק כוללים יתרונות רבים על פני הכסף המזומן לפי Bits of Gold ורבים אחרים, ולכן הם העתיד הנוח והטוב יותר של אמצעי התשלום. אך לפני שגם אתם רצים להשקיע, חשוב להבין כי הנעלם בכל המשוואה הפשוטה הזאת הוא התיזמון. אין לדעת מתי המטבעות הדיגיטליים באמת יפרצו ויחליפו את הכספים אליהם התרגלנו במשך אלפי שנים, וכמובן שאין לדעת מה יקרה בזמן הזה עד הפריצה.

הביטקוין יודע גם לרדת 

על כן במידה וגם אתם מתעניינים חדשים במטבעות הדיגיטליים, קיימת חשיבות רבה לדעת לבדוק היטב את הנתונים והתחזיות של המומחים לפני השקעתכם. הביטקויין (קראו בהרחבה מה זה ביטקוין BTCיודע גם לרדת כפי שראינו לפני שנים בודדות, ירידה של עשרות אחוזים משוויו תוך תקופה קצרה.

כתוב/כתבי תגובה