קורא כרטיסי אשראי מגנטי – נוחות קנייה שתגדיל את המכירות

קורא כרטיסי אשראי מגנטי – נוחות קנייה שתגדיל את המכירות

בעולם המודרני מרבית העסקאות אשר מתבצעות ברשתות השיווק, מסעדות, חנויות אופנה וכמעט בכל מקום אחר הן בכרטיסי אשראי. 

הנוחות הגדולה של השימוש בכרטיסי אשראי מייתר את הצורך להחזיק כמות גדולה של כסף מזומן או המחאות, מעבירים את כרטיס הפלסטיק והחיוב בוצע בקלות ובנוחות.

 

קורא כרטיסי אשראי מגנטי 

קורא כרטיסי אשראי מגנטי הוא מכשיר מתוחכם אשר מחובר לקופה הרושמת. ברגע שמעבירים את הכרטיס בין שפתיו, כל הנתונים נקלטים בקופה. המספר הסידורי של הכרטיס, שם בעליו וכל מידע רלוונטי נוסף. 

לקוחות אשר משתמשים בכרטיס אשראי אינם צריכים להיצמד לסכום הכסף הקיים בכיסם, כיוון שבכרטיס אשראי אפשר לשלם כל סכום בהתאם למסגרת האשראי של כל אדם, היד היא הרבה יותר קלה ולקוחות רבים מבצעים קניות לא מתוכננות ורוכשים בסכומים אשר גדולים בהרבה מהסכום שתכננו להוציא.

אופציה נוספת אשר אפשר להשתמש בה ברשתות רבות היא רכישה בתשלומים. אם אפשרות זו קיימת הלקוח מחליט לרכוש כעת את כל מה שהוא צריך ולחלק לכמה תשלומים במקום להגיע לחנות זו פעם נוספת בעוד שבועיים או חודש ולחפש שוב חניה. כך הוא חוסך לעצמו את הטרחה של הגעה למיקום זה, הוא קונה את הפריטים שהוא צריך כי אולי בקניה הבאה, הם לא יהיו במלאי ומחלק את הרכישה לכמה תשלומים, כך שמבחינתו זו עסקה מצוינת בפחות זמן.

גם כאשר מדובר ברכישות גדולות כמו קניה של מקרר, האופציה של החלוקה לתשלומים היא מאד מפתה ולא אחת הלקוח ירכוש מוצר יקר יותר כיוון שבחלוקת התשלומים, ההבדל לא יהיה מהותי כמו לדוגמה 1.000 ₪ לחודש או 1.200 ₪ לחודש. 

אך כאשר מסתכלים על סך המכירות בחנות, בפעולה זו קנו מכשיר יקר יותר ולכן המכירות עלו בזכות השימוש בכרטיס האשראי. 

היום מרבית העסקים, כולל העסקים הקטנים הבינו כי אופציית זו מגדילה את המכירות ולכן שווה להם לשלם את עמלת הסליקה לחברת האשראי.  לכן הם רכשו קורא כרטיסי אשראי מגנטי אשר מתחבר לקופה הממוחשבת של העסק.

כתוב/כתבי תגובה