כך תפתחו פרופיל ותתחילו לגלוש בלינקאדין

כך תפתחו פרופיל ותתחילו לגלוש בלינקאדין

בכל הנוגע לחיפוש עבודה ולעולם העסקי כמו גם לפיתוח הקריירה, אחת מהרשתות החברתיות הפופולאריות ביותר בתחום היא רשת לינקאדין המאפשרת לאנשים מכל העולם לגייס עובדים ולחפש אחר אנשי מקצוע מוכשירם כמו הנדסאים, מתכנתים, מנהלי משאבי אנוש, אנשי אדמיניסטרציה ועוד.

באמצעות רשת זאת רבים מהמומחים בתחומים שונים מפרסמים את עצמם כמו למשל: אנשי תקשורת, ניהול, אדמיניסטרציה, שיווק, אנשי הייטק ועוד ובכך יכולים ציידי הראשים שמחפשים אחר שלל ממומחים, לבחור את האנשים המתאימים להם למשרות שונות שהם רוצים לאייש.

אבל כיצד פותחים פרופיל בלינקדיאן ומתחילים להשתמש ברשת החברתית הכה יעילה הזאת? הנה כל השלבים:

כניסה לאתר – בתחילה יש להיכנס לאתר של לינקאדין לבחון אותו מעת ולאחר מכן בשורה העליונה של העמוד יש ללחוץ על Join Today .

פרטים מזהים וסיסמא – כעת תועברו לחלון ההצטרפות של יש לבחור סיסמא לכתוב את כתובת האימייל שלכם ואת שמכם המלא. חשוב לכתוב את השם שלכם באנגלית תקנית עם אות גדולה ראשונה בשם הפרטי ובשם המשפחה.

מילוי הפרופיל בתוכן – כעת לאחר שמילאתם את כל הפרטים ובחרתם סיסמא, חשוב להתחיל למלא את הפרופיל שלכם על מנת שתוכלו לספק את המידע הדרוש למי שמחפש אחר עובדים. שימו לב כי אתם בוחרים את התחום המקצועי שלכם וכי אתם משלימים את הפרטים בנוגע לעבודה הנוכחית שלכם כמו גם עיסוקים בעב.  פרטו את הניסיון המקצועי שלכם והוסיפו תמונה טובה שלכם שתשדר תדמית רצינית ונכונה.

תשומת לב לפרטים – שימו לב כי אתם ממלאים את תקציר קורות החיים שלכם בצורה טובה, כי אתם מקדישים את המחשבה למה שאתם כותבים על עצמכם ועל הניסיון והמקצועיות שלכם ונסחו כמה טיוטות על קובץ נפרד כדי לבחון את הניסוח וההגהה של קורות החיים. שימו לב כי אתם מפרטים גם אודות תארים תעודות ושלל עובדות חשובות אודות המקצועיות שלכם.

הוסיפו קישור – רשת לינקאדין מקנה למשתמשים להוסיף שלושה קישורים לעיון ולכן חשוב לבחור בקפידה את הקישורים שתרצו להוסיף כמו קישור לאתר שלכם, לתיק עבודות או לדפים עסקיים. בכך תוכלו לאפשר למי שבוחן אתכם את כלל הפרטים הנחוצים ולקבל מידע שיעזור לו להבין האם אתם מתאימים לעסק לחברה או לארגון שלהם.

כתוב/כתבי תגובה