מכנסון לאחר ניתוח בירכיים

בששת השבועות הראשונים לאחר ניתוח הירך, עליך ללבוש מכנסיים כדי למנוע לחץ על החתך. אתה יכול ללבוש חצאית או קפריס עם רצועת מותן אלסטית. אם הירכיים שלך עדיין כואבות, עדיף להימנע מלבישת מכנסיים. במהלך היום. לאחר שישה שבועות, אתה יכול ללבוש מכנסיים נמוכים רק כל עוד אין להם גומי בחלק העליון של חגורת המותן.

מה לקחת בחשבון בעת בחירת מכנסון לאחר ניתוח בברכיים?

מכנסיים הם פריט לבוש פופולרי שאנו לובשים על בסיס יומיומי. הם כל כך נפוצים ושימושיים שהם נראים כמו בחירה ברורה עבור מטופלים שעברו ניתוח ירך. עם זאת, יש כמה שיקולים שיש לעשות לפני לבישת מכנסיים לאחר ניתוח ירך, שרוכשים בחנות בגדי לחץ לאחר ניתוח. ניתוח החלפת מפרק הירך נעשה בדרך כלל עם שימוש בשתל מתכת או קרמי, מה שעלול לגרום לאי נוחות באזור שבו נעשה החתך. המתכת או הקרמיקה עלולות גם לגרום לגירוי בעור מסביב לאתר החתך, מה שעלול להוביל לזיהום אם חיידקים חודרים לפצע.

מדוע חשוב להשתמש במכנסונים מיוחדים לאחר ניתוח שכזה?

הירך הוא אחד המפרקים החשובים בגוף. זהו מפרק כדור ושקע המאפשר טווח תנועה רחב וגם מספק יציבות. אבל כאשר המפרק הזה ניזוק, זה יכול לגרום לכאב ואי נוחות. כאשר זה קורה, כדאי לשקול לעבור ניתוח לתיקון הנזק. מכנס לחץ לאחר ניתוח ירך הוא חשוב. קראו מידע על איך להתמודד עם כאב לאחר ניתוח ירך. המאמר מדבר על איך אתה יכול ללבוש מכנסיים לאחר ניתוח ירך, כך שאתה לא צריך לדאוג לגבי הרגלי הלבוש שלך. כדאי ללמוד איך להתלבש לאחר החלפת מפרק ירך, כך שיהיה לך נוח ותוכל לחזור לשגרה שלך במהירות האפשרית. 

כתוב/כתבי תגובה