מהם היתרונות של גיבוי בענן?

גיבוי בענן הוא טכנולוגיה חדשה שניתן להשתמש בה כדי לשמור נתונים בענן ולשחזר אותם משם. גיבוי בענן הוא דרך יעילה להגנה על הנתונים שלך, אבל יש לו חסרונות. לדוגמה, אם תאבד את המחשב הנייד או את הכונן הקשיח, לא תוכל לגשת לקבצים ולנתונים שלך. גם אם תשחזר אותם מאוחר יותר, הם עדיין עלולים להיות פגומים או פגומים. גיבוי בענן דורש גם הרבה כוח מחשוב ושטח אחסון.

כיצד עוזרת לנו טכנולוגיית גיבוי בענן?

גיבוי בענן הוא טכנולוגיה המאפשרת לך לאחסן את הנתונים של המחשב, הטלפון והמכשירים האחרים שלך בענן. לדוגמה, אם יש לך מחשב נייד ואתה רוצה לגבות אותו, אתה יכול לשלוח אותו לשרת של מישהו אחר, במקום רק לאחסן אותו במחשב שלך. . זה שימושי, למשל, אם אתה רוצה להעביר מכשיר שנפגע וברצונך להיות מסוגל לשחזר את הנתונים עליו. אתה יכול גם להשתמש בתוכנת גיבוי בענן כמו Carbonite. זה בחינם ומאפשר לך לגבות כל מיני נתונים. דבר נוסף ששונה בגיבויים בענן הוא שבמקום לגבות את הקבצים שלך ישירות מהמחשב, הוא מאחסן ומחזיר אותם אוטומטית ממקום אחר שבו הם זמינים. ל

היתרונות של גיבוי בענן:

גיבוי בענן הוא דרך מצוינת לשמור את הנתונים שלך, אך הוא גם מהווה סיכון אבטחה פוטנציאלי. עלינו לדאוג לאבטחת הנתונים שלנו ולהיות מודעים לסיכונים הכרוכים בגיבוי בענן. החשיבות של גיבויים גיבויים הם מרכיב קריטי בתשתית ה-IT שלך. הגישה לנתוני הגיבוי שלך צריכה להיות מוגנת באמצעות סיסמאות או שיטות אחרות שקשה לתוקף לפרוץ אליהן. בנוסף, לגיבויים יש את היכולת להיות משוחזרת בכל עת ויכולים לשמש גם כראיה נגד מישהו במידת הצורך. אם לא תדאג לגיבויים, הם עלולים להפוך לאחריות עצומה במקרה של אובדן נתונים או מתקפת האקרים. 

לפרטים על שירותי תמיכה לעסקים >>>

 

כתוב/כתבי תגובה