מה זה אלגו טריידינג

אלגו טריידינג הוא סוג של מסחר שנעשה על ידי אלגוריתם. זוהי צורת המסחר הפופולרית ביותר כיום, כאשר יותר מ-90% מנפח שוק המניות העולמי נסחר באמצעות אלגוריתמים. מסחר אלגוריתמי הוצג בשנות ה-80 ומאז הוא גדל באופן אקספוננציאלי. הוא אומץ על ידי משקיעים מוסדיים גדולים כמו גם סוחרים קמעונאיים בשנים האחרונות. מסחר אלגו מאפשר לסוחרים לסחור ללא צורך לשים לב לשוק או לחדשות בזמן שהם עדיין יכולים ליהנות מכל שינוי בתנועות המחיר. אלגוריתמים מסוגלים לנצל דפוסים שאינם גלויים לסוחרים אנושיים מכיוון שהם יכולים לראות אותם בקנה מידה ולהגיב בהתאם. מסחר אלגוריתמי הוא סוג של מסחר שנעשה על ידי אלגוריתם. זוהי צורת המסחר הפופולרית ביותר כיום, כאשר יותר מ-90% מנפח שוק המניות העולמי נסחר באמצעות אלגוריתמים. 

פרטים נוספים באתר של fxgraph >>>

מי עושה בזה שימוש?

מסחר אלגו הוא סוג של מסחר שבו נעשה שימוש בתוכנית אוטומטית למסחר בניירות ערך, מניות או חוזים עתידיים. מסחר אלגוריתמי הוא סוג של מסחר ממוחשב הכולל בדרך כלל שימוש במודלים מתמטיים מורכבים, הלוקחים בחשבון תשומות כמו זמן, מחיר ונפח. מסחר אלגו יכול להתבצע על ידי סוחרים בודדים, אך לעתים קרובות הוא נעשה על ידי סוחרים בתדירות גבוהה. 

היתרונות של מסחר אלגו:

מסחר אלגו יכול להתבצע על ידי שימוש במגוון אסטרטגיות שונות, כולל עשיית שוק, ארביטראז' שוק ומעקב אחר מגמות. אלגוריתמים משמשים על מנת להפוך את תהליך המסחר לאוטומטי ולצמצם טעויות אנוש. ניתן להשתמש במסחר באלגו גם למטרות אחרות, כגון ניתוח תיקון פיבונאצי. עשיית שוק היא קנייה ומכירה של מוצר או נכס בציפייה לשינויים עתידיים במחיר. חשבונאות סימון לשוק מחייבת סימון נכסים פיננסיים לשוק מדי יום. משמעות הדבר היא כי השווי ההוגן הנוכחי של חשבון חייב להיות מוערך מחדש מדי יום; לדוגמה, אם אתה קונה 100 מניות ב-$100 למניה, יהיה עליך לסמן את חשבונך ל-100 $ ברגע שתרכוש אותו. 

קראו עוד באתר של עדי קידר>>>

כתוב/כתבי תגובה