אלוורה הרבלייף

הרבלייף היא חברה שמוכרת תוספי בריאות ואיכות חיים. החברה קיימת כבר עשרות שנים, אך לאחרונה היא ראתה עלייה בפופולריות ובמכירות. לאחרונה יש גידול במוצרי האלוורה שהיא משווקת ללקוחותיה . שהוא צמח בעל שימושים רפואיים רבים ושונים.לחברה יכולת לעזור לאנשים לרדת במשקל, כולל טענות שמוצריה עלולים "לשרוף" או "לפורר" שומן בגוף ולספק יתרונות אחרים כמו שיפור בביצועים אתלטיים, הגברת האנרגיה והפחתת צלוליט. הרבלייף גם טענה שיהיה קל לצרכנים לרדת במשקל על ידי ביצוע התוכנית שלה – לרדת רק מה אתה צריך. 

אלוורה הרבלייף היא חברת שיווק רב שכבתית המוכרת מוצרים על בסיס אלוורה. החברה קיימת מאז שנות ה-60 והיא מדורגת כיום כחברת המכירה הישירה השנייה בגודלה בצפון אמריקה. אלו הרבלייף היא חברת שיווק רב רמות המוכרת מוצרים המבוססים על אלוורה. חברת שיווק רב-שכבית היא מודל עסקי שסובב סביב מוצר אחד ומגייס אנשים למכור את מוצריה בזמן שהם גם מגייסים אנשים שירכשו את המוצרים שלהם. לחברות שיווק רב-שכבות יש הרבה וריאציות שונות המבוססות על הענף שבו הם עוסקים, אבל באופן כללי, עסקי MLM פועלים בכך שמפיצים מוכרים את המוצר שלהם בהנחה דרך קבלן עצמאי. 

אלוורה הרבלייף מציעה מגוון רחב של מוצרים הקשורים לבריאות לצרכנים כולל שמפו, מרכך, סבון ועוד. מוצר אחד שהפך לפופולרי בזכות היתרונות שלו הוא שמפו אלוורה אשר אמור להעניק לחות לשיער תוך שהוא מספק חומרים מזינים לצמיחת שיער בריאה. . צרכנים רבים משבחים את שמפו האלוורה, אך יש המתלוננים כי יש לו ריח חזק. מחקר נערך כדי לבדוק את ההשפעות של שמפו אלוורה על צמיחת השיער ובריאות הקרקפת. תוצאות מחקר זה מצביעות על כך ששמפו אלוורה לא רק יעיל בהענקת לחות לשיער אלא גם מספק חומרים מזינים לצמיחת שיער בריאה ומפחית את ייצור החלב המונע קשקשים. 

 

כתוב/כתבי תגובה