טיפים מרכזיים לבחירת כסאות גיימרים

עם עליית הגיימינג והמציאות המדומה, יותר ויותר אנשים מעוניינים לקנות כיסאות לעולמות הווירטואליים שלהם. עם זאת, לגיימרים רבים לא נוח לשבת על כיסאות שאינם תואמים למבנה גופם, ולכן הם מעדיפים לשבת על כיסאות גיימרים המציעים להם חוויה ארגונומית טובה. אל לנו לחשוב על כסאות המשחקים האלה כתחליף למעצבי כיסאות אנושיים. הם פשוט מעניקים סיוע למעצבים בכך שהם מוודאים שיש מספיק מרווח בין הרגליים והזרועות של המשתמש ושאין פערים בין משענת הגב לגב המושב. בנוסף, הם יכולים להציע נוחות ונוחות למשתמשים. יש להם גם תכונה ייחודית בכך שהם מתרוממים כשהמשתמש קם. עלייה זו בגובה מקלה על המשתמש להגיע לכל הראייה ההיקפית שלו בזמן ישיבה. 

להלן כמה מכיסאות המשחקים הפופולריים ביותר: 

ToweringBarrel Chair, דגם Shape 3-2-3: דגם זה מיועד לגיימרים שרוצים כיסא נוח עם ארגונומיה טובה . המוצר מגיע בשלושה דגמים שונים כדי לספק את הצרכים השונים של כל משתמש. הדגם 3-2-3 מציע טווח גובה של 23" – 27". זה מושלם עבור כל מיני גיימרים שאינם גבוהים מדי או נמוכים מדי. יש לו גב מושב מתכוונן והוא מאפשר למשתמשים להתאים את הגובה מ-29 אינץ' ל-37 אינץ'. אם אתה גבוה מ-30", הכיסא הזה עשוי להיות קצת גבוה מדי לנוחות שלך. 

דגם צורה 5-4-5: דגם זה מיועד לגיימרים שרוצים כיסא נוח עם ארגונומיה טובה. הוא מגיע בשלושה דגמים שונים כדי לספק את הצרכים השונים של כל משתמש ובעל משענת מושב מתכווננת ומאפשר למשתמשים להתאים את הגובה מ-29 אינץ' ועד 37 אינץ'. אם אתה גבוה מ-30", הכיסא הזה עשוי להיות גבוה מדי לנוחות שלך.

עיצוב 2-1-2: דגם זה מיועד לגיימרים שרוצים כיסא נוח עם ארגונומיה טובה, אבל לא אוהבים את הרגליים שלהם מתחכך במושב ובגב. לכיסא זה עיצוב 2-1-2 המאפשר תמיכה ארגונומית טובה וישיבה נוחה. אם אתה נמוך מ-30", זה עשוי להיות גבוה מדי לשימוש. עיצוב תלת מימד: דגם זה מיועד לגיימרים שרוצים כיסא נוח עם ארגונומיה טובה, אבל לא אוהבים שהרגליים שלהם מתחככות במושב ובגב. יש גם מחזיק כוסות נתיק שהוא נהדר עבור אלה שאוהבים להזרים או לשחק משחקים על שלהם.

כתוב/כתבי תגובה