מהו פורטל דיירים?

פורטל דיירים הוא פלטפורמה דיגיטלית המאפשרת לדיירים אינטראקציה עם המשכירים שלהם. דיירים יכולים להשתמש בשירות זה כדי לדווח על בעיות תחזוקה, לשלם שכר דירה ועוד. פורטלי דיירים משמשים בעיקר למטרות הבאות: – גביית שכירות – משוב על תנאי הנכס – בקשות תחזוקה פורטלים לשוכרים מופעלים על ידי המשכיר או מנהל הנכס, האחראי על תחזוקת אתר האינטרנט של הפורטל. ניתן למצוא אדם זה בפלטפורמות שונות כגון פייסבוק ומדיה חברתית. פורטלי דיירים מאפשרים לבעלי הדירות לספק פלטפורמה דיגיטלית ציבורית עבור השוכרים שלהם להגיש בקשות תחזוקה, לשלם שכר דירה ולדווח על בעיות בדירה או בבניין שלהם. פורטלים לשוכרים משמשים גם כמקום לדיירים להשמיע תלונות על תנאי הדירות או הבניינים שלהם מבלי לעבור דירה תחילה.

 

מחפשים תוכנה לניהול פרויקטים בבניה? צרו קשר>>>

 

יתרון גם לבעלי הדירות:

פורטל דיירים הוא אפליקציה מבוססת אינטרנט שבה משתמשים הדיירים כדי לגשת ולנהל את פרטי השכירות שלהם. פורטל השוכרים מסופק לרוב על ידי המשכיר או חברת ניהול הנכסים. הדיירים יכולים להשתמש בפורטל כדי לגשת להסכם השכירות שלהם, לשלם שכר דירה, להעלות תמונות של נזקים ולבקש תיקונים. פורטלים לשוכרים הם דרך מצוינת עבור בעלי הדירות לתקשר עם השוכרים שלהם ולוודא שהם מרוצים מהנכס שהם שוכרים. 

פורטל דיירים הם גם דרך מצוינת עבור בעלי הדירות לחסוך בעלויות הניהול על ידי אספקת ערוצי תקשורת ישירים עם השוכרים. בנוסף, זה מפחית את הצורך בשיחות טלפון וביקורים אישיים שעלולים להיות יקרים עבור שני הצדדים המעורבים. . פורטל השירות הוא אפליקציה מבוססת אינטרנט בה משתמשים הדיירים לניהול בקשת השירות וההזמנות שלהם. פורטל השוכרים מסופק לרוב על ידי חברת ניהול הנכסים או המשכיר. הדיירים יכולים להשתמש בפורטל השירות כדי לגשת להסכם השכירות שלהם, לשלם שכר דירה, להעלות תמונות של נזקים ולבקש תיקונים. פורטלים לשוכרים הם דרך מצוינת עבור בעלי הדירות לתקשר עם השוכרים שלהם ולוודא שהם מרוצים מהנכס שהם שוכרים. פורטל דיירים מספקים גם שקיפות בינם לבין עצמם.

 

כתוב/כתבי תגובה