כמה יעלה מיני סייט לעסק והאם זה שווה את ההוצאה?

ישנן דרכים רבות ושונות להתחיל עם מיני אתר, משמע: מיני סייט לעסק –  הלוא הוא אתר קטן אבל אינפורמטיבי וכזה שיעלה בדרך כלל פחות מאתר רגיל. מיני סייט לעסק יכול לאפשר שיווק תוכן עם שרת אישי או באמצעות חשבון משותף. בכול מקרה מדובר בפתרון מושלם לעסקים קטנים. 

אבל מה זה מיני סייט?

מיניסייט הוא כרטיס ביקור דיגיטלי או במילים אחרות אתר עם מספיק תוכן כדי למשוך את תשומת הלב של לקוחות פוטנציאליים. זה יכול לשמש ליצירת לידים למכירות ולבניית מודעות למותג.

כיום אפשר לבנות אתר כזה באמצעות המקצוענים ולהנות מחבילות מוזלות או תשלום מוזל על שרת, אחסון, ותחזוקה. בין היתר עיצוב מקצועי של מיני סייט, יהיה כדאי לרוב. עלות של אתר כזה מתחילה בכמה מאות שקלים ויכולה להגיע לכמה אלפים, במידה ומדובר באתר חכם יותר, בעל גרפיקות מורכבות או חנות אונליין. עלות של מיני-סייט תלויה בגודל האתר, ותלויה בהחלטה שלכם ומחירון של חברה לבניית אתרים.  

למה זה כדאי?

כיום כל בעל עסק או נותן שירות, חייב אתר אינטרנט כדי לשווק מוצרים ושירותים. לכן מומלץ להקים מיני אתר לאתר שלכם, בעיקר בעולם עסקי מתקדם בו שיווק נעשה בדרך כלל ברשת. באמצעות אתר תוכלו לבדוק את התנועה ולראות מה אנשים מחפשים ובכך להתייעל מבחינת מערכי מכירות ושירות. 

לסיכום, מיני אתר הוא דף אינטרנט בו אפשר לשווק מוצרים ושירותים, והוא יכול לשמש לקידום עסק או שירות, מוצרים, חברה, ארגון או משרד.

מיני אתר הוא לא רק אתר אינטרנט, הוא גם חנות מקוונת או עגלת קניות. כלים אלה נמצאים באתר נועדו למכור מוצרים ושירותים באינטרנט, לכן כל עסק יכול להשתמש בהם גם למטרות השיווק שלו.

כתוב/כתבי תגובה