איך שולחים הודעות סמס מהמחשב?

פעם הייתה הפרדה מאוד ברורה בין מה שאפשר לעשות מהטלפון הנייד למה שאפשר לעשות מהמחשב. במהלך השנים האחרונות, הטכנולוגיה התפתחה והשתנתה, והיום ניתן לבצע דרך המחשב עצמו דברים כמו שליחה וקבלה של הודעות ווטסאפ, שליחה וקבלה של פקסים, אימייל וגם שליחה של הודעות סמס דרך המייל ישירות לטלפונים ניידים.

מה זה בדיוק שליחה של הודעות סמס דרך המחשב

שליחה של סמס זה דבר שמזוהה לרוב עם הטלפון הנייד,  אך היום אפשר לשלוח בקלות הודעות SMS מהמחשב לכל טלפון נייד ופעמים רבות זה פשוט וקל יותר, בטח כאשר מדובר על שימוש בהודעות סמס ככלי שיווקי לעסק מה שלרוב כולל משלוח הודעות להרבה אנשים בו זמנית ולא הודעה אחת לאדם ספציפי. לשם כך פותחו מערכות ותוכנות מיוחדות המאפשרות לשלוח הודעות מהמחשב בקלות ובפשטות ולחסוך זמן.

מה היתרונות של שליחת הודעות דרך המחשב

שליחה של הודעות דרך מחשב זהו דבר בעל יתרונות רבים ולכן זה הפך להיות פתרון נפוץ בקרב ארגונים רבים. בין היתרונות אפשר למנות:

  • אפשרות לשלוח הודעות למספר בודד או למספרים רבים בו זמנית.
  • מעקב ופיקוח אחר ההודעות שנשלחו במקום אחד.
  • שליחה של הודעות טקסט או תמונות.
  • תזמון של ההודעות.
  • שימוש בשפות שונות.

איך מתבצעת שליחת הודעות הסמס מהמחשב

לאור ההתפתחות הטכנולוגית היום קל ופשוטו לשלוח הודעות סמס מהמחשב. השליחה מתבצעת בעזרת תוכנות מיוחדות אשר פותחו לעיתים בפני עצמן ולעיתים כחלק ממערכות ניהול קשרי לקוחות או מערכות מסרים בארגונים. פעמים רבות ההודעות נשלחות דרך תוכנת הדואר האלקטרוני המותקנת במחשב כמו אאוטלוק כאשר ניתן לשלוח הודעה למספר אחד בודד או למספר מספרים בו זמנית. ניתן לשלוח הודעות כתובות וגם הודעות MMS, והכל בקלות ובפשטות דרך המחשב עצמו.

פרטים נוספים באתר: https://www.telemessage.co.il/

כתוב/כתבי תגובה