איך להתארגן לטיול לדובאי מבחינת מזג אוויר

איך להתארגן לטיול לדובאי מבחינת מזג אוויר

דובאי הנמצאת באזור המפרץ הפרסי והיא אחד מהיעדים המבוקשים ביותר עבור תיירים מכל העולם וגם מישראל. מזג האויר בדובאי חם יחסית כל השנה אך עדיין יש תקופות שמזג האויר נעים יותר ומאפשר לבלות בצורה מהנה יותר בעוד שיש תקופות שהחום מגיע לעומסים כבדים.

מהו מזג האויר בדובאי

את מזג האויר בדובאי אפשר לחלק לשניים, תקופת הקיץ הנמשכת מחודש אפריל ועד חודש אוקטובר ותקופת החורף הנמשכת מחודש נובמבר ועד חודש מרץ. תקופת הקיץ בדובאי היא חמה ביותר, יש שרב כבד שהופך את השהייה שם לכמעט בלתי נסבלת עם טמפרטורות המגיעות לרמות של למעלה מ- 40 מעלות עם לחות גבוהה, כאשר בזמן זה ניתן לשהות במקומות סגורים וממוזגים. עונת החורף היא נעימה ביותר והטמפרטורה נעה בין 15 מעלות ועד 24 מעלות.

איך כדאי להתארגן לטיול בדובאי מבחינת מזג האויר

כאשר מחליטים לטוס לדובאי לטיול חשוב לקבל החלטה באיזה תקופה טסים ובהתאם לתקופה ומזג האויר להתאים את הפעילויות שכן אם נוסעים בקיץ, כאשר תנאי מזג האויר הם קשים יחסית גם מבחינת הטמפרטורה שיכולה להגיע ל- 42 מעלות וגם מבחינת אחוזי הלחות הפעילויות שמתאימות יהיו יותר סביב מים או מקומות ממוזגים בעוד שאם נוסעים בתקופת החורף בה הטמפרטורה נעימה יותר והתנאים לרוב נעימים יותר לפעילויות בחוץ, אפשר ליהנות מפארק שעשועים, כדור פורח, נהיגה במסלול מרוצים ועוד שלל פעילויות המתקיימות באוויר הפתוח.

אז מתי הכי כדאי לטוס לדובאי מבחינה של מזג האויר

בסופו של דבר הבחירה לטוס לדובאי תלויה באדם, מתי הוא יכול ואילו פעילויות מעניינות אותו. למשל אם נוסעים לחופשה משפחתית לרוב עושים זאת בתקופת חופש ממסגרות החינוך שלרוב זה בתקופת הקיץ, אז גם מרבית הפעילויות המתאימות לילדים הן סביב פארק מים, מקומות ממוזגים וכדומה.

כתוב/כתבי תגובה