איך לגבש צוות בזום?

איך לגבש צוות בזום?

עד לפני עידן הקורונה, ביטוי כמו "גיבוש צוות בזום" היה נשמע לרוב האנשים כמו המצאה מופרכת, אבל אחרי חודשים של סגרים ארוכים, אפשר כבר לומר בביטחון שהכל אפשרי.

אז אם יש לכם צורך להפיק פעילות גיבוש לצוות אבל מסיבה כלשהי אי אפשר להפגיש בין כולם, פעילות גיבוש דרך הזום היא ה – דבר בשבילכם.

סוגי פעילויות גיבוש לצוות בזום

גם אם יש לכם ראש ממש פתוח, אנחנו מבינים אם קצת קשה לכם להבין איך מתנהלת פעילות גיבוש צוות עובדים בזום, אז תנו לנו לעזור עם זה רגע.

פעילות גיבוש חדר בריחה – בזום

חדרי בריחה רבים בארץ ביצעו התאמה לזמנים המיוחדים שבהם אנחנו חיים וכיום אפשר למצוא פעילויות חדרי בריחה מדהימות בזום.

למי שלא מכיר, פעילויות אלה מציבות את המשתתפים בפני אתגרים מורכבים, המצריכים חשיבה יצירתית, מחוץ לקופסא, יכולת פתרון בעיות והם לא נמצאים פיזית. היא מאפשרת להם לעבוד בשיתוף פעולה ולהרגיש כאילו שהם בלשים בתוך סרט מתח.

פעילויות היכרות בזום

מתאים בעיקר לצוותים חדשים יחסית, או צוותים שממש לא יוצא להם לעבוד פיזית ביחד, או צוותים שיש בהם מספר עובדים חדשים. קיים מגוון רחב ויצירתי של פעילויות היכרות מרגשות ומרתקות אותן אפשר לקיים באופן וירטואלי, באמצעות פגישת זום.

משחקי גיבוש בזום

ניתן לבנות פעילות ODT הכוללת מספר משחקי גיבוש בזום, ביניהם:

"געגועים לקולות מהמשרד"

"תמונות מחיי המשרד"

"סיפור בהמשכים" ועוד.

לסיכום

גם אם נראה לכם שפעילות גיבוש בזום זה משפט לא הגיוני, תנו לנו לנסות לשכנע אתכם אחרת. פעילויות גיבוש לצוות בזום מאפשרות לכם להטעין את הצוות באנרגיה מחודשת, להפיג את הבדידות, לחבר אנשים שצריכים לעבוד יחד וליהנות מזמן איכות משותף.

כתוב/כתבי תגובה