יתרונות גיבוי בענן לעסקים

יתרונות גיבוי בענן לעסקים

פעם כל עסק ביצע גיבויים באמצעות פתרונות גיבוי מקומיים, זמינים. כלומר נעשה שימוש באמצעים פיזיים, כוננים והתקנים אחרים. את המודל הזה הולך ומחליף גיבוי בענן. גיבוי בענן לעסקים מציע מגוון רחב של יתרונות חשובים בתחום התפעולי, בהוזלת עלויות ואבטחת מידע.

הליך גיבוי פשוט, ידידותי ונוח 

הליך ביצוע הגיבוי באמצעות גיבוי ענן לעסקים מתנהל בצורה פשוטה, ידידותית ונוחה. כל עסק יכול להחליט מהו המידע שיגובה ומתי. במידה ועולה הצורך, אפשר בכל עת לשנות את התדירות של הגיבוי או את היקף הגיבוי. הליכי הגיבוי נעשים בצורה מאובטחת ומוצפנת, כאשר רק לעובד בעל הרשאה מתאימה תהיה גישה למידע. ספק הענן לא מורשה ולא יכול לגשת למידע.

אין צורך ברכישת תוכנה וחומרה 

שירותי גיבוי 365 בענן לעסקים מעניק מגוון רחב של פתרונות אפשריים, ללא שום צורך ברכישת תוכנה וחומרה. הגיבוי מאפשר שליפה של קבצים ומידע מכל סוג וכן מציע פתרונות להתאוששות מאסון וחזרה לפעילות. חזרה מהירה לפעילות, גם אם המידע בעסק ניזוק או אפילו הושמד חשובה מבחינה עסקית ותדמיתית. העסק איננו צריך להשקיע ברכישת אמצעי גיבוי וגם אם פעילות העסק גדלה, אין הגבלה בנפח הגיבוי שניתן לרכוש. כדאי לציין כי התשלום מתבצע לרוב לפי היקף נפח המידע המגובה. 

טכנולוגיות גיבוי מתקדמות, גם לעסקים קטנים 

היכולת של עסקים קטנים להשתמש בפתרונות הגיבוי המתקדמים ביותר הייתה מוגבלת מאוד. בזכות גיבוי בענן לעסקים, שמתאים לכל סוגי העסקים, בכל הענפים, גם עסקים קטנים יכולים להשתמש בטכנולוגיות הגיבוי המתקדמות ביותר. ולסיכום, גיבוי בענן לעסקים מהווה פתרון במחיר נוח מאוד, גמיש מאוד, שמתאים לשלל סוגי ארגונים, מהקטנים ועד לגדולים. נוסף לגיבוי ניתן להיעזר בשירותים נוספים כגון אבטחת מידע בענן, שיתוף קבצים בענן ועוד.

כתוב/כתבי תגובה