מהו פורטל ארגוני ומה היתרונות שלו?

מהו פורטל ארגוני ומה היתרונות שלו?

בעידן כמו קורונה, כולם למדו, איכשהו, לחיות בדיגיטל. האינטרנט השתלט על כל תחום, בילויים, עבודה, חברים ומשפחה, חיבוקים מרחוק ומפגשים חברתיים בזום.

אין ספק שהמהפכה הזו תמשיך הלאה, את החלקים הטובים שלה נראה קורמים עור וגידים בחברות הענק שיאמצו מודלים חדשים להעסקת עובדים מרחוק על ידי שימוש במערכות מתקדמות.

פורטל ארגוני הוא אחד הכלים החזקים בתחום, הוא מאפשר לארגון לנהל את כל המידע שלו ואת העובדים על ידי פורטל אחד גדול שמאגד בתוכו את כל הכלים, המידע, העדכונים ומה שהעובדים צריכים כדי להתקדם.

איך זה עובד? מה היתרונות של הפורטל הארגוני? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

 

פורטל ארגוני:

פורטל ארגוני חולש על תחומים רבים בארגון עד שיהיה קשה להניח את האצבע על דבר ספציפי אחד. למשל, אם העובדים שלכם עובדים בצוות על פרויקט מסוים במקומות שונים בארץ. גם בעידן האינטרנט בלי כלים מתקדמים באמת הכול הופך למסובך, זה כאילו יד ימין לא מתקשרת עם יד שמאל.

אולם על ידי הפורטל העובדים ממש עובדים ביחד. המסך של כולם נראה אותו דבר והעדכונים מופיעים באותו זמן לכולם, כל אחד מקבל משימה ויודע מה לעשות והם יכולים לתקשר אחד עם השני באופן ישיר.

בנוסף, כל תחום הכשרת העובדים שגובה משאבים רבים מכל חברה, עוברת מהפכה בשנים האחרונות והפורטל הארגוני מקדם אותה צעד נוסף.

אפשר להכשיר עובדים על ידי הפורטל. על ידי חומר לימודי מוכן מראש, העובדים החדשים לומדים את הנהלים, מיישמים אותם וכך אנרגיה רבה נחסכת בחניכת כל עובד חדש.

לסיכום וסיום, פורטל ארגוני הוא אחד הכלים החזקים ביותר לכל ארגון שרוצה לפעול בצורה יעילה עם העובדים ובכלל.

 

לחצו כאן לקבלת מידע נוסף על פתרונות ענן מתקדמים.

כתוב/כתבי תגובה