שחזור הארד דיסק – איך עושים את זה?

שחזור הארד דיסק – איך עושים את זה?

בחברת שחזור מידע קיימות מערכות טכנולוגיות מתקדמות אשר מסוגלות לטפל בתקלות אשר קיימות בדיסק הקשיח וכך להחזיר את המידע והנתונים שנעלמו.

 

שחזור הארד דיסק

לאור העובדה שהצורך בשחזור מידע ונתונים הוא יום יומי, המומחים לכך משתמשים במערכת יוצאת דופן אשר מסוגלת לבצע תיקונים שונים בדיסק הקשיח, הן לוגיים והן טכניים.

מערכת מתקדמת אשר היא בעלת יכולות להחזיר מצב לקדמותו במקרה של קבצים שנמחקו, או מידע שנעלם ומצליחים להחזיר אותו למצב של צפייה ועבודה.

המערכת החדשנית מסוגלת לבצע תיקון של בעיות בכונן, תקלות בחומרה שבעקבותיהן אי אפשר לקרוא את הדיסק ואת התקלות של מעגלים בכרטיסים אלקטרוניים.

 

בעיות טכנולוגיות בדיסק הקשיח

אחת התקלות התדירות היא דיסקים שרוטים, אך התוכנה החדשנית מצליחה להתגבר גם על הכשלים הטכניים הללו ברוב המקרים ולאפשר ללקוח ליהנות שוב מהמידע הכל כך חשוב עבורו.

ברגע שמגיע הארד דיסק למעבדה, התוכנה מבצעת סריקה באופן רוחבי ומעמיק כדי לעלות על הבעיה ולחפש דרכים לפתרון. לעיתים מדובר בהליך מהיר ולעיתים בתהליך שלוקח פרק זמן ארוך. בשלב ראשון המומחים בשחזור מידע יכולים לומר כמעט בוודאות, אם יש סיכוי טוב לשחזור הנתונים ולאחר מכן הם מבצעים את פעולות השחזור בזו אחר זו בכל סוגי הקבצים, עד שהם עוברים על כל סוגי הנתונים והמידע בתוכנות השונות.

 

פניה לחברה לחזור מידע

השיטה הנכונה היא לפנות לחברה לשחזור מידע מיד כשנוצרת התקלה. אם הלקוח יבצע פעולות שונות בעצמו, עקב חוסר ידע מקצועי הוא עלול להרע את המצב. לכן ההמלצה היא להעביר לגורמים מקצועיים שבעזרת התוכנות והמכשור שלהם יעשו כל שניתן כדי לפתור את הבעיה, דבר שקורה בדרך כלל.

כתוב/כתבי תגובה