ההיסטוריה של הויברטור – איך הכל התחיל?

ההיסטוריה של הויברטור – איך הכל התחיל?

ויברטורים נחשבים מבין אביזרי מין הנפוצים ביותר בקרב נשים. נשים כבכול העולם אינן מוותרות על המוצר הפופולארי הזה שרוטט בצורה שמענגת את הגוף ומעסה אותו, כמו גם מעורר את הדגדגן, את הווגינה ושאר אזורים לפי הצורך ולפי בחירה אישית. כיום יש אינספור ויברטורים למכירה ואפשר להזמין את ה- אחד במשלוח מהיר מתוך חנות סקס סופרטויז. אבל איך הכול התחיל? מה היה הוויברטור הראשון? תאמינו או לא, מדובר היה במוצר רפואי:

 

ויברטור כמוצר רפואי להרגעה

בשנות העשרים של המאה העשרים רבות הנשים שהרגישו מצוקה תחת המטלות והמחויבויות שעליהן היה למלא, בעיקר בעולם פטריארכלי שנשלט על ידי גברים. נשים בזמנו לא תמיד ידעו כיצד להגיע לסיפוק מיני ורבות חשבו כי אין באמת סיפוק מיני בקרב נשים. מסקנות אלה הוסקו בגלל בעל חשוך או חוסר מודעות, והן בגלל כבלי הכנסייה והדת.

 

עם השנים הבינו רפואים ומדענים שנשים גם צריכות להתענג ולממש את האורגזמות שלהן ואם צריך יהיה לעזור להן בכך , הם הרופאים והרופאות יעשו זאת. כך החלו מדענים להמציא מוצרי רטט שפועלים על נקודות שונות בגוף כמו למשל הדגדגן. מוצרים אלה עזרו לנשים להגיע לסיפוק ורגיעה, תוך הכרות טובה יותר עם גופן ועם נקודות שיענגו אותן. את הסאשן היו מבצעות רופאות בדרך כלל: מה שגרם ליותר נשים לדעת ולגעת במקומות החשובים בגוף עבור אורגזמות נפלאות.

 

ויברטור כמוצר מדף

בשנות ה50 של המאה העשרים, החלו יצרנים לייצר ויברטורים לשימוש עצמי שניתן לרכוש בבתי מרקחת וחנויות חשמל. מוצרים אלה היו גדולים למדי ומותגו פעמים רבות כ'מכשיר עיסוי אורתופדי'. כיום אפשר למצוא מגוון רחב של ויברטורים חכמים, החל מרוקט פוקט עד 'שפשפנים' או מאלצי אורגזמה שעובדים על בטריות, כמו גם שאר מוצרים רוטטים שמאפשרים שימוש נוח, קל, יעיל ומהנה.

כתוב/כתבי תגובה