הכל על טכנולוגיית הענן

הכל על טכנולוגיית הענן

הטכנולוגיה מציפה אותנו כמעט מכל עבר, וכיום אנו מוצאים את עצמנו מתעסקים אך ורק עם המכשיר הנייד לצילום וביצוע עבודות מסוימות. אולי אינכם יודעים זאת, אך אתם מגבים תכנים על גבי הענן על בסיס יומיומי – גם אם אינכם עושים זאת במודע. באמצעות טכנולוגיית הענן אתם יכולים לגבות את כל המידע שנמצא ברשותכם, וכך תוכלו להיות בטוחים כי הוא לא ילך לכם לאיבוד לעולם. זהו ללא ספק אחד מהפחדים הגדולים ביותר שלנו כאשר אנו משתמשים באביזרים דיגיטליים לצילום וביצוע עבודות מסוימות – הגיע הזמן שתוכלו להיות עם ראש שקט ובידיעה מלאה כי המידע שלכם שמור ומוכן לשימוש בכל רגע נתון. באתר EXSITU תמצאו מידע מקצועי שיקל עליכם להבין את הדברים.

מה חשוב לדעת על טכולוגיית הענן?

הדבר המשמעותי ביותר שאתם ככל הנראה תרצו לדעת זה כמה עולה לשמור תוכן על גבי הענן? אז אולי זה יפתיע אתכם, אך תוכלו להוריד תוכנות או להשתמש באתרים מסוימים המספקים גיבויים על גבי ענן ללא תשלום מצידכם. כמובן שעל פיצ'רים מסוימים תצטרכו להוסיף כסף, אך הגיבוי הבסיסי יהיה לגמרי בחינם, כך שמדובר בנתון מעודד אשר יכול לסייע לכם לגבות מידע קריטי.

בנוסף גיבוי על טכנולוגיית הענן יכול להתבצע באופן אוטומטי, מבלי שתצטרכו לשמור את הקבצים באופן פיזי. ברוב המקרים תוכלו לבצע את הפעולה הזאת דרך המכשיר הנייד שלכם, כך שכל תמונה או מסמך שתשמרו במכשיר הסלולרי שלכם יעלה ישר לענן – כך שאתם לא צריכים להיות מודאגים יתר על המידה.

ומה לגבי האבטחה של טכנולוגיית הענן? הרי לא פעם שמענו על ידוענים אשר שמרו תמונות על גבי הענן, אך התמונות דלפו מהר מאוד לרשת האינטרנט (קראו גם על טיפול בוירוס כופר). כיום חשוב מאוד שתוודאו מהי מידת האבטחה שמספקת כל חברה שמציעה לכם לגבות את התמונות או המסמכים שלכם אצלם. כיום רוב החברות המובילות בתחום מציעות רמת אבטחה אידיאלית, אשר תוכל לאפשר לכם להיות עם ראש שקט ולדעת כי המידע שלכם נמצא בידיים הבטוחות ביותר. אך תמיד חשוב לוודא או להכיר את האתרים החדשים אשר מציעים שירותי ענן חדשים ומתקדמים יותר – במידה ויש כאלה כמובן.

כתוב/כתבי תגובה