ייעוץ זוגי

בעוד שכולם עוברים אכזבות בחיים, חלקנו מתקשים יותר מאחרים בעיבוד רגשותינו וקבלתם כחלק מהחיים. הטיפול יכול לעזור לאנשים להבין טוב יותר איך הם מרגישים כרגע, אבל גם איך הם מרגישים לטווח ארוך, לזהות אילו רגשות צריך לעבד ראשית, וכיצד להתקדם לכיוון של קבלה עמוקה יותר.

ייעוץ זוגי הוא תהליך של דיבור על הקשיים בזוגיות וחיפוש אחר פתרונות לתיקון הבעיות. הייעוץ מתמקד בבעיות הרגשיות והזוגיות של בני הזוג.

הייעוץ הוא כלי רב ערך לזוגות ללמוד כיצד להתמודד עם בעיות היחסים שלהם ולהבין טוב יותר את הצרכים שלהם. זה גם מספק הזדמנות מצוינת לזוגות להתמודד עם בעיות היחסים שלהם ובסופו של דבר להתקדם אל עבר לפתור אותן. הייעוץ יכול לשמש גם ככלי לעזרה עצמית, תוך שימוש בתהליך של הקשבה, דיון ושיתוף מידע זה עם זה על מנת למצוא פתרונות סביב נושאים שעלולים להיות קשים לפתרון בעצמם.

המטרה של ייעוץ זוגי היא לא רק לבני הזוג, אלא גם עבור ילדיהם. יועץ צריך להיות מסוגל לספק מידע שיכול לעזור למשפחה לצמוח בכיוון חיובי.

הייעוץ מסייע ליחידים ולזוגות לגלות אסטרטגיות יעילות להתמודדות עם המצבים הקשים ביותר בזוגיות, כגון פרידה או גירושין. אחת המטרות העיקריות של ייעוץ זוגי היא לעזור לכל אחד מבני הזוג להבין טוב יותר את תפקידו בזוגיות ולבצע שינויים שיעזרו לשני בני הזוג לתקשר טוב יותר. המפגש נמשך בדרך כלל שעה אך ניתן להאריך אותו במידת הצורך.

טיפול זוגי עם נעמה רגב הוא תהליך אינטראקטיבי, לא שיפוטי שנועד לעזור לאנשים להבהיר את רגשותיהם לגבי אכזבות שחוו בהן. במפגש הטיפולי, מטפלים עוזרים למשתתפים להבין ולהתקדם מעבר לפגיעות שלהם. התהליך עוזר למשתתפים לעבוד דרך הרגשות הכואבים הקשורים לכישלונות העבר

כתוב/כתבי תגובה