התאמת נושאים למה שפרופיל הקישורים שלכם צריך

קישורים הם חלק בלתי נפרד מכל הליך קידום אורגני. למעשה עד היום לא נמצאה בגוגל תחלופה למדידת איכות של האתר על ידי קבלת המלצות מהגולשים שלא באמצעות קישורים. קישורים יוצאים חיוניים מאוד לקישור בין דפי אינטרנט שונים ובין אתרים שונים ולכן הם צפויים להיות חלק חשוב ומרכזי בקידום האורגני גם בעוד שנים מהיום. החשיבות של הקישורים לקידום האורגני של האתר שלכם או של הלקוחות שלכם היא גדולה מאוד אולם לא פחות חשוב זה פרופיל הקישורים שאתם בונים.

לקניית קישורים >>>

מהו פרופיל קישורים?

פרופיל קישורים זהו למעשה סוג של תמהיל קישורים שהחלטתם עליו ובאמצעותו לבנות את הקישורים לאתר שלכם. גוגל היו רוצים שהאתרים ברחבי הרשת יקבלו קישורים באופן טבעי מממליצים וגולשים אחרים אולם זה לא קורה בפועל ומיליוני בעלי אתרים ומקדמים יוזמים בכל רגע נתון קישורים מרחבי האינטרנט. מכיוון שגוגל תמיד מכוונים לכך שדברים יקרו באופן טבעי כדי שההמלצות יהיו יותר אותנטיות ובעלות ערך אז מקדמי האתרים בונים פרופיל קישורים או תמהיל קישורים אם תרצו שאמור לשקף מציאות טבעית יותר במידה וזו הייתה קיימת לגבי איכות הקישורים וסוג הקישורים שהם היו מקבלים.

לדוגמה: חלק מהקישורים היו איכותיים יותר וחלק פחות ולא לא הגיוני ש100% מהקישורים לאתר מסוים יהיו ברמת איכות גבוהה ביותר ללא קישורים מאתרים באיכות נמוכה יותר. נכון שלא צריך לשלב קישורים שעשויים לפגוע בקידום ולהזיק לבעלי האתר אך קישורים באיכות נמוכה יותר התקבלו בברכה לצורך בניית קישורים בתמהיל  טבעי.

מה לגבי בחירת הנושאים?

אם הכוונה היא לאנקור טקסט, כלומר לקישור ממנו מוציאים את הקישור, הרי שניתן לבצע את זה בכמה דרכים: קישור חופשי (כלומר כתובת הURL של האתר ולא מתוך ביטוי), קישור מתוך שם העסק/שם העסק, קישור מתוך ביטוי מפתח מסוים, קישור מתוך משפט הנעה לפעולה ועוד.

כתוב/כתבי תגובה