שידור חי באינטרנט – מה היתרונות שלו?

שידור חי באינטרנט – מה היתרונות שלו?

עד לפני שנים לא רבות, כשהיינו מדברים על שידור חי, היה ברור למי הוא מכוון. היה ברור שהשידור הוא טלוויזיוני ומיועד לשידור באחד מהערוצים המרכזיים או ערוצי נישה, במידה והיה זה שידור שקשור לתחום שלהם. 

עידן האינטרנט שינה את זה באופן מהותי. הן בזכות העובדה שהיום אפשר לשדר כמעט כל דבר בשידור חי דרך האינטרנט והן בזכות העובדה שגם ערוצים מרכזיים, מסחריים או ציבוריים, החלו להשתמש בכלי זה. דוגמא טובה לכך, שידורים של אירועים פוליטיים נערכים לא רק בטלוויזיה אלא גם באינטרנט, שידורים חדשותיים מוצגים באתרי אינטרנט שונים במהלך היום, וכן אנחנו יכולים לראות שידורי ספורט, תרבות ושידורים אחרים המוצגים באינטרנט. ישנם אתרים שאפילו מוכרים מנויים לגולשים אשר מעוניינים ליהנות משידורים אלו. 

השאלה היא, מה היתרונות של שידור חי באינטרנט. בהנחה כמובן והשידור מתבצע באופן מקצועי ונכון, עולה שאלה מי בדיוק יכול ליהנות ממנו וכיצד. 

מה היתרונות של שידור חי באינטרנט?

ראשית, זה כלי המאפשר לשדר אירועים שונים בלייב, כל הזמן. אין כאן מגבלה מסוימת כפי שיש בערוצי טלוויזיה. אם אנחנו רוצים לשדר ממקום מסוים, אז יש לנו אפשרות לעשות זאת באופן קבוע, כפי שנהוג באמת במקומות מסוימים. כל מה שצריך זה לחבר את השידור לאתר או להקים אתר במיוחד בשביל זה. 

שנית, הצופים יכולים ליהנות מהשידור כל הזמן, בכל מקום בעזרת השירות של Livegiving. הם לא חייבים להיות בבית בשביל זה. יש להם אפשרות ליהנות מהשידור בכל זמן נתון, על פי רצונם. הם יכולים לעשות זאת דרך מחשב בעבודה, מכשיר סלולר, טאבלט או באמצעות כל כלי אחר. 

שלישית, ערוצי טלוויזיה יכולים לשדר באינטרנט ובמקביל לשדר תוכניות אחרות בערוצים עצמם.

כתוב/כתבי תגובה