איך להשיג עוקבים באינסטגרם?

איך להשיג עוקבים באינסטגרם?

אינסטגרם נחשבת היום לאחת מהרשתות החברתיות המצליחות ביותר בעולם. מצב שמצד אחד יכול להוות מקפצה אדירה לעסק שלנו אך מצד שני גם לאלץ אותנו להצליח להתבלט לצד לא מעט מתחרים. אך כמו בחיים, לכל בעיה יש פתרון ולכל עמוד באינסטגרם יש את ארגז הכלים להצלחה מסחררת. במאמר זה, ננסה להעביר אליכם את רוב השיטות הטובות ביותר להשיג עוקבים נלהבים חדשים לעמוד העסקי שלכם, ולקחת אותו כמה צעדים משמעותיים קדימה. 

אז איך בפועל להשיג עוקבים?


על מנת להשיג עוקבים באינסטגרם ישנן הרבה שיטות שונות וקלילות. אך כדי להשיג הרבה עוקבים, איכותיים שיישארו, עלינו לנקוט בכמה פעולות ולבצען בצורה הטובה ביותר.

  • אל תתפשרו על איכות התוכן – כשאנחנו חושבים על קידום עסק אנו נוטים ללכת באופן אוטומטי לכיוון של תוכן שיווקי מאוד ופרסומי. דווקא במקרה הזה, ההפך הוא הנכון. ככל שהתוכן שלכם יהיה יותר אותנטי, איכותי ובאמת מעשיר. כך גם העוקבים שלכם יגלו יותר עניין וירצו להישאר.

  • גוונו כמה שיותר – צרו עניין. תוכן טוב ואיכותי זו רק ההתחלה. על מנת לקדם את העמוד שלכם באמת, השתמשו בכל כלי השיווק של אינסטגרם- העלו סטוריז, רילס, האשטגים ועוד.
    כך תגדילו את החשיפה שלכם בכמה וכמה אחוזים.

  • השקיעו בנראות – איך שלא נהפוך את זה, אנחנו נמשכים למה שנראה טוב, נקי ואסתטי. הקפידו שעמוד האינסטגרם שלכם יראה טוב ויגרום לגולשים להנות להיכנס אליו. תתארו לכם עמוד עסקי עם תוכן מעולה אבל אפס השקעה בעמוד עצמו – זה לא מוכר.

  • שיטות קידום (אורגני וממומן) – תאמינו או לא, הם הכי אפקטיביים ביחד. קידום ממומן ידרוש מכם השקעה כספית קטנה ויספק תוצאות מהירות. ואילו קידום אורגני ידרוש יותר עקביות והשקעה אך גם הוא יספק תוצאות טובות מאוד.

קבלו עוד טיפים לקידום ברשתות חברתיות>>>

כתוב/כתבי תגובה