איך להעלות עוקבים באינסטגרם?

איך להעלות עוקבים באינסטגרם?

אינסטגרם כבר מזמן הפך למקור הכנסה צדדי או עיקרי למאות אלפי אנשים בארץ ובעולם. כמות העוקבים בחשבון האינסטגרם שלכם לרוב מעידה על פופולריות העמוד שלכם וכל אחד רוצה שמספר העוקבים שלו יגדל מידי יום. קיימות מספר דרכים מבטיחות להעלאת עוקבים בחשבון האינסטגרם שלכם, המשיכו לקרוא וגלו את כל הסודות שיגרמו לעליית מעורבות בחשבון האינסטגרם שלכם והגדלת מספר העוקבים.

 

שימוש נכון בהאשטאג באינסטגרם

החשיבות בפרסום תמונות חדשות ברורה לכולם – זה יוצר מעורבות פעילה ברשת אשר תורמת להצטרפות עוקבים חדשים. כל תמונה שמעלים כדאי לתייג עם התיוגים המתאימים. למה? כי תיוג התמונה יקל על האנשים למצוא את התמונה בחיפוש ויחשוף אותה למשתמשים חדשים. הסוד הוא להשתמש בתיוגים הפופולריים והנפוצים ביותר בזמן אמת. חשוב לוודא שהתיוגים הפופולריים הללו אכן מתאימים לתמונה שפרסתם וכאן תצטרכו להפעיל את הראש.

 

שימוש בפילטרים הנכונים לתמונות

הוכח כי משתמשי אינסטגרם מגיבים בצורה שונה לפילטרי תמונות שונות. על כן, לפניכם רשימת הפילטרים המומלצים ביותר לתמונות המפורסמות באינסטגרם: Clarendon, Lark, רגיל (ללא פילטר), Valencia, Amaro, Lo-fi, Juno, Ludwig, X-Pro II.

 

קניית לייקים ועוקבים

ניתן להשתמש בשירותי רכישת לייקים ועוקבים באינסטגרם ליצירת חשבון בעל מספר רב של עוקבים אשר יצבור פופולריות. ניתן לקנות עוקבים מחשבונות אמיתיים או פיקטייבים, ישראלים או מחו"ל – בהתאם לסכום הכסף שתקציבו לאפיק זה.

 

מעורבות פעילה באינסטגרם

ככל שתעלו יותר פוסטים, תעשו לייק, תגיבו לתמונות ותעקבו אחר משתמשים אחרים, כך גם כמות העוקבים שלכם תלך ותגדל. אך מה עושים במקרה ואין לכם את הזמן והסבלנות הנדרשים לשם כך? רוכשים רובוט אוטומטי אשר מדמה פעילות אותנטית באינסטגרם שלכם – צופה בסטורי, נותן לייקים ועוד פעולות אוטומטיות בסיסיות.

כתוב/כתבי תגובה