כמה כסף אפשר לחסוך עם מערכת ERP

כמה כסף אפשר לחסוך עם מערכת ERP

לאחר כמה חודשים שפתחתם בשעה טובה חברה מצליחה המתעסקת בייבוא ושיווק של מוצרי תינוקות, אתם מרגישים כי למרות ההצלחה של העסק אתם לא מצליחים למצוא את הידיים והרגליים, כיוון שכל ההתנהלות השוטפת של החברה לא מתבצעת כמו שצריך. גם אם הסיבה לכך נובעת מהקשר המשפחתי הקיים בין מנהלי ועובדי החברה (כיוון שמדובר על עסק משפחתי), כדאי לדעת כי ניתן לייעל את הפעילות השוטפת של החברה בקלות באמצעות מערכת ERP ובנוסף גם לחסוך לא מעט כסף מכך.

מהי מערכת ERP?

מערכת ERP היא מערכת מידע המסנכרנת בתוכה את כל המידע הקשור לעסק, ולכן היא נקראת מערכת לתכנון משאבי ארגון. באמצעות המערכת ניתן לבצע עיבוד נתונים בכל מחלקה הקיימת בעסק, וכך לקבל תמונת מצב מקיפה ומדויקת בנוגע להכנסות בכל זמן נתון, הוצאות שוטפות, התנהלות עובדי החברה, ניהול מלאי ועוד מספר רב של פונקציות המאפשרות תפעול שוטף של העסק.

למי המערכת מתאימה?

בשורה התחתונה, מערכת ה-ERP מתאימה לכל עסק וחברה כיוון שהיא כוללת כמה מודולים מרכזיים:

  • כספים – באמצעות פתרונות ERP של המערכת ניתן לבצע פעולות הקשורות להנהלת החשבונות של החברה דוחות כספיים תקופתיים, הפקת חשבוניות, הזמנות ומחירונים ללקוחות ועוד.
  • רכש ולוגיסטיקה – ניתן לבצע ניהול אפקטיבי וחכם של שרשראות האספקה של החברה, באמצעות התאמת מערכת ERP לכל עסק וארגון העוסק בין השאר גם ברכש ולוגיסטיקה.
  • שיווק ומכירות – ניתן לבצע מגוון פעולות ותהליכים בעזרת מערכת זו גם לעסקים עם מחלקות שיווק ומכירה, וכך לקבל מידע ותחזיות מדויקות בנוגע למכירות עבר ועתידיות.

מערכת ERP בענן

נוסף על היתרונות שצוינו לעיל בסעיף הקודם, מערכת ERP מאפשרת לנהל את כל התהליכים בין מחלקות החברה באמצעות טכנולוגיית ענן.

כתוב/כתבי תגובה