טאבלט מוקשח

טאבלט מוקשח

בעידן הטכנולוגי שאנו מצויים בו היום יש לנו כל כך הרבה כלים טכנולוגיים שמשדרגים את החיים שלנו ומוסיפים לנו עוד ועוד אפשרויות לשפר כל פעולה בחיים שלנו. כך למשל טאבלטים יכולים לשמש גם פרטיים וגם לצרכים עסקיים: ניתן לצלם בהם, לתעד, לגלוש באינטרנט, לצפות בסרטים, לשחק ועוד. כל מה שאפשר לעשות בסמארטפון למעשה רק במסך גדול יותר. טאבלט מוקשח הוא פתרון נפלא עבור רבים ונחשב לפופולרי יותר מטאבלט רגיל.

מדוע דווקא טאלבט מוקשח ולא טאבלט רגיל?

אף אחד לא רוצה שההשקעה הכספית שלו תלך לפח. כאשר אנו רוכשים אייפון חדש למשל אנו דואגים לו למגן כדי לשמור עליו ככל הניתן במקרה של נפילה, מכה או לכלוך נכון? אז טאבלט מוקשח הנו טאבלט המגיע עם כיסוי קשיח בילד אין מה שנקרא השומר על הטאבלט מפני נפילות, מכות ועוד. הכול כדי להפחית את הסיכוי לשברים, להוצאות מיותרות על תיקונים או החלפת חלקים ועוד. כמובן שזה אינו מכסה את הטאבלט לחלוטין אך ללא ספק מקטין משמעותית את ההוצאות שלכם על תיקונים ושומר עליו ברוב מקרי הנפילה מגובה סביר עד כדי שהוא אפילו מציל את הטאבלט מהרס המצריך החלפה וקנייה של טאבלט חדש.

השימוש בעסקים:

טאבלט מוקשח נפוץ מאוד בשימוש בעסקים. הם נוח להעברת מצגות בפגישות פרונטליות, הרצאות ועוד. אנשי מכירות רבים מסתובבים עם טאבלט מוקשח עם קטלוג המוצרים של החברה שהם מייצגים ומבצעים את ההזמנה ישירות דרך הטאבלט.

שימוש בטאבלט מוקשח באופן פרטי:

גם באופן פרטי, אם אתם רוצים לקנות טאבלט לשימוש האישי שלכם או לאפשר לילדים לראות סרטים ולשחק בזמן הנסיעה ברכב למשל, תרצו וודאי שהטאבלט יהיה מוקשח ויישמר טוב יותר במקרה של נפילה. כמובן שאם הוא בשימוש הילדים יש לו סיכוי גבוה יותר לטיפול או לחטוף מכה ולכן תרצו טאבלט מוקשח.

היכן לקנות?

בחברת ביזיקום תוכלו למצוא מגוון מוצרים טכנולוגיים הכוללים טאבלטים מוקשחים, מסכי תצוגות מדיה, תקשורת אלחוטית, רכיבי OEM ועוד. צרו עמנו קשר באתר או בטלפון לפרטים נוספים והזמנה עד בית הלקוח.

כתוב/כתבי תגובה