מאיפה פורטנייט מקבלים השראה לריקודים במשחק?

מאיפה פורטנייט מקבלים השראה לריקודים במשחק?

מעטים היום האנשים שמתחת לגיל 18 אשר אינם מכירים את המשחק פורטנייט. אז נכון אם אתם אחרי צבא סביר להניח כי לא שמעתם על המשחק הזה אך כל מי שלא התגייס ועדיין נמצא בבית הספר פשוט מכור למשחק הזה או משחק בו הרבה מאוד. לקבלת רקע כללי על המשחק שמשגע את כולם לחצו כאן. אין ספק כי יש הרבה מאוד דברים אשר הופכים את פורטנייט למשחק הכי חם מזה תקופה ארוכה ואשר גורמים לכך כי מדובר פשוט במשחק כיפי, מעניין, מהנה, ייחודי ומיוחד אשר אין לו מתחרה אמיתי בשוק. אך נראה כי אולי אחד הדברים הייחודים של המשחק זה העובדה כי יש בו ריקודים מאד מיוחדים אשר גורמים לחוויה עצומה למי שמשחק בו. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי יש טענות שפורטנייט לוקחת את המשחקים הללו מכוכבים אשר רקדו את הריקודים הללו בטלוויזיה או ביוטיוב וזהו משהו שאנו חייבים להכיר.

האם זה לא העתקה מה שפורטנייט עושים?

העובדה כי פורטנייט לוקחת השראה מריקודים אמתיים אשר אנשים רקדו בעבר מעלה את השאלה האם לא מדובר בהעתקה? על רקע זה יש לציין כי מספר כלי תקשורת אף פריסמו כי היו אנשים אשר תבעו את החברה בגין העתקה וכעת הדבר מתברר בבית משפט או נסגר בפשרה בין החברה ובין הכוכבים. אנחנו לא ניכנס לויכוח האם מדובר בהעתקה או לא ונשאיר זאת לבית המשפט, אך כן נאמר כי פורטנייט מרוויחה כל כך הרבה כסף (כמיליון דולר ליום על פי אחד הפרסומים) עד שהיא לא צריכה לפחד מן התביעות הללו ואין ספק כי היא יכולה להרשות לעצמה לשים איזה ריקוד שהיא רוצה במשחק.

האם יש סיכוי שפורטנייט יעתיקו ריקוד של ישראלי?

בגלל שהישראלים כל כך אוהבים את פורטנייט עולה השאלה האם לא הגיע הזמן שהחברה תעתיק ריקוד של מפורסם ישראלי? אין ספק כי זה ישרת בצורה נהדרת את אותו ישראלי ויהפוך אותו בין לילה לכוכב בינלאומי. לכן אולי הגיע הזמן להפציר בישראלים להעלות ליוטיוב ריקודים מקוריים שלהם ולקוות כי החברה תראה את הריקודים הללו ותעתיק אותם למשחק.

כתוב/כתבי תגובה