יש לכם ילדים בכיתות ג'-ד' בבית שרוצים להתנסות בתכנות? הגעתם למקום הנכון

יש לכם ילדים בכיתות ג'-ד' בבית שרוצים להתנסות בתכנות? הגעתם למקום הנכון

אנחנו חיים בעולם אשר משתנה לנד עיננו. מי תיאר לעצמו כי מפלצות טכנולגיות יקומו ויהיו החברות הגדולות בעולם ואנו כמובן מדברים על גוגל, אפל, אמזון ופייסבוק. ישראל לא נשארה מאחור וגם בה קמו חברות הייטק רבות אשר מובילות את התעשייה ואשר עבודה בהן נחשבת לחלומה של כל אם יהודיה. העניין הוא שבכדי לעבוד בחברות הללו אנחנו צריכים סט כישורים שונה לחלוטין מהסט אשר נדרש מעובד רק לפני שלושים או עשרים שנה. כיום אדם אשר לא שולט בצורה מושלמת בתחום התכנות יתקשה מאוד להשיג עבודה מכובדת אשר תפרנס אותו כמו שצריך. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי אם אתם רוצים ללמד את ילדכם בצורה הטובה ביותר כיצד לתכנת כדאי לכם לשלוח אותם עוד בגיל היסודי ללימודי תכנות וכך להבטיח את עתידם.

מדוע חשוב ללמוד תכנות בגיל כל כך צעיר?

אז מדוע כל כך חשוב להתחיל ללמד את הילדים בגיל מוקדם תכנות? מה היתרון הגדול של לימודים אלו בגיל כל כך צעיר? אם כן אתם חייבים להבין שכאשר הילדים צעירים יכולת הלמידה שלהם היא הרבה יותר מפותחת. על כן חשוב כל כך ללמד את הילדים אגלית בגיל צעיר, מתמטיקה וגם תכנות. ילד הרבה יותר בשל ללמוד שפה חדשה מאשר מבוגר ותכנות היא למעשה שפה לכל דבר עם חוקים שעליהם צריך להקפיד. אם הילד שלכם יתחיל ללמוד תכנות רק כאשר הוא בן שמונה עשרה היכולות שלו תהיינה הרבה פחות טובות ואפשרויות התעסוקה שלו הרבה יותר מצומצמות וזהו משהו שכדאי לכם לקחת בחשבון.

מה כל כך מיוחד בתכנית סקראץ?

אז מדוע תכנית סקראץ היא התכנית הטובה ביותר ללימודי תכנות? אם כן אתם צריכים להבין כי התכנית הזאת פותחה על ידי מיטב המומחים בארץ לתכנות ולהוראת ילדים וכך היא מספקת לילדים שלכם את הקרקע הטובה ביותר ללימודי תכנות. אין עוד תכנית כל כך טובה ללימודי תכנות כמו סקראץ וזהו משהו שאנו בטוחים בו.

כתוב/כתבי תגובה