מה לבדוק לפני שפונים אל בית תוכנה

מה לבדוק לפני שפונים אל בית תוכנה

אם אתם בעלי עסקים, חברות וארגונים ואתם זקוקים לבית תוכנה שיוכל ללוות אתכם בדרככם המקצועית, כמו גם לבצע התאמת תוכנה לבית העסק, תמיכה, הטמעה ובניית מערכות ותוכנות בצורה טובה – חשוב שתדעו כיצד לבחור את החברה הנכונה משלל בתי תוכנה המציעים את השירות שלהם לבעלי ארגונים, עסקים וחברות.

ואכן כיום בשל העולם הטכנולוגי והתקשרותי המתקדם ששולט ברוב העסקים והארגונים בארץ ובחו"ל, חשוב תמיד לבחור אחר בית תוכנה מקצועי ואחראי שיוכל לאפשר לכם מקסימום שירות, התאמה וקדמה בתפעול היום יומי של מקום העבודה שלכם.

אבל כיצד בוחרים את הטוב מכל?

הנה כמה דגשים שיש לשים אליהם לב:

צוות מקצועי – שימו לב כי לבית התוכנה ישנו צוות מתכנתים מובחר. חשוב לשים לב לניסיון של הצוותים, לידע שלהם בכל הנוגע לפיתוח תוכנה, להשכלה הרלוונטית של הצוות, כמו גם ליכולות שלהם. בכך תוכלו לדעת כי אתם בידיים טובות.

שירות – שימו לב לשירותים שמאפשר בית התוכנה כמו עיצוב UX מותאם להתאמה אישית ופיתוח, יכולות לבצע פיתוח אפליקציות שפת אם ומטרו, בחרו בבית תוכנה שיול לסייע לכם עם שפת תכנות יישומים לאנדרואיד כמו NDK, JAVA ועוד. וודאו כי הצוות של בית התוכנה יכולה לפתח עבורכם מסגרות כמו SWIFT, Apps, Libs ונסו לבדוק כי ישנה התאמה בין הצרכים שלכם לידע של צוות בית התוכנה.

תמיכה של 24 שעות ביממה – עוד חשוב לוודא כי אתם יכולים לקבל מצוות בית התוכנה תמיכה של 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. רבים הארגונים אשר עובדים עם חברות וארגונים מעבר לים, ולכן חשוב תמיד שהסביבה הממוחשבת של הארגון תהיה פעילה ותקינה. בשל כך יש לבחור בית תוכנה שמציע גם תמיכה טכנית וגם שירותי הטמעה של מערכות לעובדים בעת הצורך.

התאמה לצרכים שלכם – שימו לב כי בית התוכנה והצוות שבו יודעים לבצע התאמה לצרכים שלכם וכי הם מאפשרים לכם תוכנות ומערכות שיקלו על העבודה שלכם, יהפכו אותה ליעילה יותר ויקנו לכם מקסימום אבטחה של סביבת העבודה בזמנים של קריסה, חבלה או אבדן נתונים.

הטמעה – במידה ויש לכם עובדים חדשים בארגון או בעסק, שימו לב כי הצוות של בית התוכנה יוכל לסייע לכם בהטמעה ולמידה קלה של המערכות והתוכנות אשר הותאמו לתפעול העסק וזאת כדי שהעובד בחדש יוכל להשתלב בקלות במקום העבודה.

לסיכום, בתי תוכנה ישנם רבים, עם זאת תמיד יש לבחור את זה שלו צוות מנצח, ידע וניסיון, כמו גם שהוא מאפשר קבלת שירות טכני בכל זמן שזקוקים לו.

כתוב/כתבי תגובה